Autodrom MostCZ EN
tisknout

Ukončení závodní sezóny na mosteckém okruhu

24.10.2011 14:45

Tak jako každý rok, tak i letos byl měsíc říjen ve znamení slavnostního ukončení závodní sezóny a to znamená pro motoristické fanoušky jediné, volné jízdy pro veřejnost po mosteckém okruhu.

Od brzkých ranních hodin se na mostecký okruh začali sjíždět první nadšenci, kteří tak potvrzují velkou popularitu jakou tato akce nese. Přesně v 9:00 byly na závodní trať vpuštěny první vozy, jejichž majitelé mohli začít prozkoumávat veškeré nástrahy mostecké tratě.

Partnerem letošního ročníku dnu otevřených dveří se stala firma Mad-Crock, která se specializuje na distribuci energetických nápojů a žvýkaček. Každý, kdo pociťoval lehkou únavu po ujetých kilometrech, měl možnost navštívit stánek této firmy a energii si doplnit zpět.

Zajímavou podívanou nabídl všem zájemcům o jízdu po mosteckém autodromu klub fanoušků Mini Cooperu, kteří všem ukázali své umění a přednosti vozu při jízdách zručnosti. Největší pozornost z řad vozů Mini na sebe strhávala limuzína Mini Cooper, která dosahuje délky 3m.

Nově se na mosteckém okruhu v rámci podzimních jízd pro veřejnost představily motokáry. Každý z účastníků měl tak možnost vyplnit svou čekací lhůtu trochou adrenalinu. V odpoledních hodinách byl pro motokárové nadšence připraven ostrý závod o zlatou trofej, který patřil ke zpestření sobotního dne.

Tradiční součástí dnu otevřených dveří je i stánek s logem mosteckého autodromu, kde mají návštěvníci možnost zakoupit si reklamní předměty s logem autodromu a odnést si tak vzpomínku na dnešní den i celkovou návštěvu Autodromu Most. Dalším zpestřením po závodu motokár byla soutěž o zajímavé suvenýry mosteckého autodromu.

 Výherci soutěže

Pavel Szmuda

Miroslav Sýkora

Jana Hrbáčková

Karel Moravec

Lukáš Skácel

Věříme, že i přes nepříznivé počasí, které se svou zimou snažilo narušit sobotní den byly jízdy pro veřejnost úspěšné a všichni si je plnými doušky užily.Text: O. Hertl

Foto: P. KubínkováStarší články


nahoru tisknout
 
© AUTODROM MOST a.s.
webdesign by WMS s.r.o. | mapa stránek