Kontakty

AUTODROM MOST a.s.

Tvrzova 5
434 01  Most
Česká republika

IČ: 25419048
DIČ: CZ25419048

Telefon: +420 476 449 976

Email: info@autodrom-most.cz

           info@autodrom-most.de

Veškeré podněty, nápady a připomínky přijímáme pouze písemnou formou na výše uvedených kontaktech (doručovací adresa nebo e-mailová adresa).



Vedení společnosti

Výkonný ředitel Ing. Ivo Diviš +420 476 449 970 ivo.divis@autodrom-most.cz 
Ředitel pro obchod a marketing Jana Svobodová +420 476 449 970 svobodova@autodrom-most.cz
Sportovní ředitel Michal Marek +420 476 449 975 marek@autodrom-most.cz
Technický ředitel Pavel Pech +420 476 449 970 pech@autodrom-most.cz
Ředitel pro strategický rozvoj Ing. Milan Urban +420 476 449 970 urban@autodrom-most.cz 
Sekretariát Bc. Petra Nováková +420 702 182 516 novakova@autodrom-most.cz

Ekonomický úsek

Hlavní účetní Věra Pechánková +420 476 449 970 pechankova@autodrom-most.cz

Sportovní úsek

Sportovní odbor Trůda Pochmanová +420 602 541 017 pochmanova@autodrom-most.cz

Polygon Most

Recepce Barbora Dvaliová +420 476 449 976 polygon@autodrom-most.cz 
Ředitel polygonu Ing. Veronika Raková +420 702 143 084 rakova@autodrom-most.cz 

Obchod a marketing

Obchodní oddělení Vítězslava Zpěváková +420 727 937 563 zpevakova@autodrom-most.cz 
Obchodní manažer - sport Jakub Krafek +420 702 143 247 krafek@autodrom-most.cz
Event manažer Michaela Rosenkranzová +420 727 963 782 rosenkranzova@autodrom-most.cz 
Marketing manažer Milan Polanský +420 727 846 185 polansky@autodrom-most.cz
Tereza Zajíčková +420 724 340 825 zajickova@autodrom-most.cz
PR manažer Mgr. Jan Foukal +420 725 505 384 foukal@autodrom-most.cz

Čistá mobilita

Zástupce spolku Helena Urbanová +420 602 624 603 urbanova@cistamobilita.cz

Stánkový prodej

Event manažer Michaela Rosenkranzová +420 727 963 782 rosenkranzova@autodrom-most.cz

Pobočka Praha

Do Čertous 2622/14, 139 00 Praha 9 Tereza Zajíčková +420 724 340 825 zajickova@autodrom-most.cz


Nejbližší akce

18.06. AUTODROM MOTO FR PERFORMANCE
19.06. AUTODROM MOTO FR PERFORMANCE
20.06. AUTODROM MOTO MOTO ITALIA s.r.o.
20.06. Autodrom Olympijský běh
22.06. - 24.06. Závody The Most Historic Grand Prix
25.06. AUTODROM MOTO TZ MOTORSPORT
25.06. - 25.06. Kurzy Školení s následným odpočtem bodů
26.06. AUTODROM MOTO TZ MOTORSPORT
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít