Kontakty

AUTODROM MOST a.s.

Tvrzova 5
434 01  Most
Česká republika

IČ: 25419048
DIČ: CZ25419048

Telefon: +420 476 449 976

Email: info@autodrom-most.cz

           info@autodrom-most.de

Veškeré podněty, nápady a připomínky přijímáme pouze písemnou formou na výše uvedených kontaktech (doručovací adresa nebo e-mailová adresa).



Vedení společnosti

Generální ředitel Ing. Jiří Volovecký +420 476 449 970 jiri.volovecky@autodrom-most.cz
Výkonný ředitel Ing. Ivo Diviš +420 476 449 970 ivo.divis@autodrom-most.cz 
Ředitel pro obchod a marketing Jana Svobodová +420 476 449 970 svobodova@autodrom-most.cz
Sportovní ředitel Michal Marek +420 476 449 975 marek@autodrom-most.cz
Technický ředitel Pavel Pech +420 476 449 970 pech@autodrom-most.cz
Ředitel pro strategický rozvoj Ing. Milan Urban +420 476 449 970 urban@autodrom-most.cz 
Sekretariát Bc. Petra Nováková +420 702 182 516 novakova@autodrom-most.cz

Ekonomický úsek

Hlavní účetní Věra Pechánková +420 476 449 970 pechankova@autodrom-most.cz

Sportovní úsek

Sportovní odbor Trůda Pochmanová +420 602 541 017 pochmanova@autodrom-most.cz

Polygon Most

Recepce Barbora Dvaliová +420 476 449 976 polygon@autodrom-most.cz 
Provozní manažer Tereza Büttnerová +420 476 449 976 buttnerova@autodrom-most.cz
Event manažer junior Bc. Michaela Hereitová +420 727 975 873 vranova@autodrom-most.cz

Obchod a marketing

Obchodní oddělení Vítězslava Zpěváková +420 727 937 563 zpevakova@autodrom-most.cz 
Obchodní manažer - sport Jakub Krafek +420 702 143 247 krafek@autodrom-most.cz
Event manažer Ing. Veronika Raková +420 702 143 084 rakova@autodrom-most.cz
Michaela Rosenkranzová +420 727 963 782 rosenkranzova@autodrom-most.cz
Marketing manažer Milan Polanský +420 727 846 185 polansky@autodrom-most.cz
Tereza Zajíčková +420 724 340 825 zajickova@autodrom-most.cz
PR manažer Mgr. Jan Foukal +420 725 505 384 foukal@autodrom-most.cz

Stánkový prodej

Potravinářský sortiment Filip Blahout +420 601 129 417 f.blahout@autosportpromotion.cz  
Nepotravinářský sortiment Michaela Rosenkranzová +420 727 963 782 rosenkranzova@autodrom-most.cz

Pobočka Praha

Do Čertous 2622/14, 139 00 Praha 9 Tereza Zajíčková +420 724 340 825 zajickova@autodrom-most.cz


Nejbližší akce

16.12. - 16.12. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LADIES
17.12. - 17.12. Kurzy Kurz pro řidiče FUN
29.12. - 29.12. Kurzy Školení s následným odpočtem bodů
07.01. - 07.01. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
27.01. - 27.01. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
06.04. - 06.04. Kurzy Kurz sportovní jízdy
22.05. - 22.05. Kurzy Kurz sportovní jízdy
23.05. - 23.05. Kurzy Trénink FOR MOTO s Mírou Lisým
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít