Kontakty

AUTODROM MOST a.s.

Tvrzova 5
434 01  Most
Česká republika

IČ: 25419048
DIČ: CZ25419048

Telefon: +420 476 449 976

Email: info@autodrom-most.cz

           info@autodrom-most.de

Veškeré podněty, nápady a připomínky přijímáme pouze písemnou formou na výše uvedených kontaktech (doručovací adresa nebo e-mailová adresa).


Upozornění pro návštěvníky a účastníky sportovních akcí autodromu, přijíždějících ze směru od Prahy:

Z důvodu rekonstrukce silničního mostu bude uzavřena  od 8. srpna do 24. srpna 2019 komunikace vedoucí ke kruhovému objezdu v Souši.

  • Nákladní vozy budou muset využít objízdnou trasu přes Záluží a Komořany. Objížďka je dlouhá cca 20km, mapku najdete zde.
  • Osobní vozy mohou využít průjezd městem. Příjezd z ostatních směrů je beze změn.


Vedení společnosti

Výkonný ředitel Ing. Ivo Diviš +420 476 449 970 ivo.divis@autodrom-most.cz 
Ředitel pro obchod a marketing Jana Svobodová +420 476 449 970 svobodova@autodrom-most.cz
Sportovní ředitel Michal Marek +420 476 449 975 marek@autodrom-most.cz
Technický ředitel Pavel Pech +420 476 449 970 pech@autodrom-most.cz
Ředitel pro strategický rozvoj Ing. Milan Urban +420 476 449 970 urban@autodrom-most.cz 
Sekretariát Bc. Petra Nováková +420 702 182 516 novakova@autodrom-most.cz

Ekonomický úsek

Hlavní účetní Věra Pechánková +420 476 449 970 pechankova@autodrom-most.cz

Sportovní úsek

Sportovní odbor Trůda Pochmanová +420 602 541 017 pochmanova@autodrom-most.cz

Polygon Most

Recepce Barbora Dvaliová +420 476 449 976 polygon@autodrom-most.cz 
Ředitel polygonu Ing. Veronika Raková +420 702 143 084 rakova@autodrom-most.cz 
Event manažer Bc. Pavla Přibylová +420 727 975 873 pribylova@autodrom-most.cz
Bc. Michael Fujan +420 720 027 695 fujan@autodrom-most.cz

Obchod a marketing

Obchodní oddělení Vítězslava Zpěváková +420 727 937 563 zpevakova@autodrom-most.cz 
Obchodní manažer - sport Jakub Krafek +420 702 143 247 krafek@autodrom-most.cz
Event manažer Michaela Rosenkranzová +420 727 963 782 rosenkranzova@autodrom-most.cz 
Marketing manažer Milan Polanský +420 727 846 185 polansky@autodrom-most.cz
Tereza Zajíčková +420 724 340 825 zajickova@autodrom-most.cz
PR manažer Mgr. Jan Foukal +420 725 505 384 foukal@autodrom-most.cz

Čistá mobilita

Zástupce spolku Helena Urbanová +420 602 624 603 urbanova@cistamobilita.cz

Stánkový prodej

Event manažer Michaela Rosenkranzová +420 727 963 782 rosenkranzova@autodrom-most.cz

Pneuservis, servis, čištění

Obsluha pneuservisu Rödl Lukáš +420 702 183 077 pneuservis@autodrom-most.cz 

Pobočka Praha

Do Čertous 2622/14, 139 00 Praha 9 Tereza Zajíčková +420 724 340 825 zajickova@autodrom-most.cz


Nejbližší akce

15.08. Závody Carbonia Cup
16.08. AUTODROM AUTO NBHX-NaFaTec GmbH
17.08. - 19.08. Závody The Most Historic Motorcycle Weekend
18.08. - 18.08. Kurzy Kurz bezpečné jízdy pro motocykly
19.08. - 19.08. Kurzy Kurz pro řidiče FOR FAMILY
20.08. AUTODROM AUTO Racechallenge.de
21.08. FREE AUTODROM AUTO/MOTO AUTODROM MOST
24.08. AUTODROM MOTO HAFENEGER RENNTRAININGS
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít