Kontakty

AUTODROM MOST a.s.

Tvrzova 5
434 01  Most
Česká republika

IČ: 25419048
DIČ: CZ25419048

Telefon: +420 476 449 976

Email: info@autodrom-most.cz

           info@autodrom-most.de

Veškeré podněty, nápady a připomínky přijímáme pouze písemnou formou na výše uvedených kontaktech (doručovací adresa nebo e-mailová adresa).


Zahraniční zastoupení

Regional Sales Office Austria and Switzerland
Wani Finkbohner
Tödistrasse 54
8810 Zürich
Switzerland
phone: +41 79 684 5 478
Email:  finkbohner@autodrom-most.cz


Vedení společnosti

Generální ředitel Ing. Jiří Volovecký +420 476 449 970 jiri.volovecky@autodrom-most.cz
Výkonný ředitel Ing. Petr Nedvědický +420 476 449 970 nedvedicky@autodrom-most.cz
Ředitel pro obchod a marketing Jana Svobodová +420 476 449 976 svobodova@autodrom-most.cz
Sportovní ředitel Michal Marek +420 476 449 975 marek@autodrom-most.cz
Technický ředitel Pavel Pech +420 476 449 970 pech@autodrom-most.cz
Sekretariát Bc. Petra Nováková +420 702 182 516 novakova@autodrom-most.cz

Ekonomický úsek

Hlavní účetní Věra Pechánková +420 476 449 970 pechankova@autodrom-most.cz

Sportovní úsek

Sportovní odbor Trůda Pochmanová +420 737 237 413 pochmanova@autodrom-most.cz

Polygon Most

Recepce Bc. Michaela Hereitová +420 476 449 976 polygon@autodrom-most.cz 
Provozní manažer Tereza Büttnerová +420 476 449 976 buttnerova@autodrom-most.cz
Event manažer junior Ing. Lenka Vránová +420 727 975 873 vranova@autodrom-most.cz

Obchod a marketing

Obchodní oddělení Vítězslava Zpěváková +420 727 937 563 zpevakova@autodrom-most.cz 
Obchodní manažer - sport Jakub Krafek +420 702 143 247 krafek@autodrom-most.cz
Event manažer Ing. Veronika Raková +420 702 143 084 rakova@autodrom-most.cz
Michaela Rosenkranzová +420 727 963 782 rosenkranzova@autodrom-most.cz
Marketing manažer Milan Polanský +420 727 846 185 polansky@autodrom-most.cz
Tereza Zajíčková +420 724 340 825 zajickova@autodrom-most.cz
PR manažer Mgr. Jan Foukal +420 725 505 384 foukal@autodrom-most.cz

Stánkový prodej

Potravinářský sortiment Filip Blahout +420 601 129 417 f.blahout@autosportpromotion.cz  
Nepotravinářský sortiment Michaela Rosenkranzová +420 727 963 782 rosenkranzova@autodrom-most.cz

Pobočka Praha

Do Čertous 2622/14, 139 00 Praha 9 Tereza Zajíčková +420 724 340 825 zajickova@autodrom-most.cz

Nejbližší akce

24.10. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST 09.00-14.00 hod.
24.10. - 24.10. Autodrom Hledá se nový okruhový šampion
25.10. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
26.10. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
28.10. - 28.10. Autodrom The Most AUTOSHOW #6
31.10. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
01.11. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
03.11. FREE AUTODROM AUTO/TRUCK AUTODROM MOST a.s.
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít