25. Grand Prix na Sachsenringu se dvěma závody MotoGP

04.01.2023 16:58

Na partnerském okruhu Sachsenring u Chemnitzu se od 16. do 18. června 2023 uskuteční motocyklová Velká cena Německa LIQUI MOLY. Na kultovním okruhu se v polovině června představí hvězdy MotoGP, včetně Marca Marqueze a Fabia Quartararo.

 

Sachsenring bude poprvé hostit dva závody MotoGP: před nedělní Velkou cenou se jezdci utkají v sobotu ve sprintu. Vstupenky na vrcholnou motoristickou událost stojí od 29 eur a jsou již k dispozici online na adrese www.adac.de/motogp.

 

"Díky novému diváckému rekordu potvrdil loňský ročník Velké ceny Německa LIQUI MOLY, že je německou motoristickou událostí číslo jedna. Letos se těšíme na 25. ročník Grand Prix na Sachsenringu, který se uskuteční v tradičním termínu v polovině června. Grand Prix se snažíme ještě více zatraktivnit, a to zejména pro rodiny. Proto jsme zavedli i nové varianty vstupenek," říká prezident ADAC Sport Dr. Gerd Ennser.

 

Loňský německý podnik MotoGP se zapsal do historie. Mistr světa Quartararo ukončil vítězné tažení nepřítomné superstar Marqueze, zatímco na trati i na tribunách padaly rekordy. Celkem 232 202 diváků na největší německé sportovní akci proměnilo Sachsenring ve vroucí kotel.

 

Na tento rok je připravena nová vstupenka "Pátek pro všechny", která atmosféru ještě více rozproudí už v pátek. Vstupenka stojí 29 eur a umožňuje majiteli v průběhu pátku vstup na stání a na všechna volná místa na tribuně. Výhodu budou mít i rodiny: děti do 14 let mají vstup na stání zdarma. Nová dětská vstupenka na tribunu pro fanoušky mladší 14 let nabízí při zakoupení v předprodeji 50% slevu na tribuny T2, T4, T7 a T13. Tato nabídka platí pro kategorie vstupenek Platinum (třídenní vstupenka) a Gold (sobota a neděle). Poprvé je k dispozici vstupenka Flex-Ticket s volným výběrem místa k sezení v pátek, místem na tribuně T13 společnosti Dekra pro kvalifikaci a sprintový závod v sobotu a na tribuně T7 společnosti Honda v neděli. Vstupenky jsou k dispozici na adrese www.adac.de/motogp.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři