Autodrom hledá nové traťové komisaře, muže i ženy

26.03.2021 10:15

Zájemci ve věku od 18 let v dobrém fyzickém stavu se mohou hlásit na post traťového komisaře na mosteckém autodromu. Podrobné informace získají na telefonním čísle +420 735 049 846 nebo se mohou na cokoli zeptat na e-mailové adrese prokop@autodrom-most.cz. „Jde o sezonní brigádu vhodnou pro muže i ženy, ideální je pro studenty, směnaře nebo aktivní důchodce. Po individuálním školení s nimi uzavřeme dohodu o pracovní činnosti,“ upřesnil sportovní manažer společnosti AUTODROM MOST Michal Prokop.

Práce traťového komisaře je odpovědná a náročná, přináší ale i nezanedbatelné bonusy. Vedle atraktivního prostředí je to bezplatný vstup na veškeré akce autodromu po celou sezonu nebo možnost zastávat funkci traťového komisaře i na dalších evropských okruzích. „Kdo se bude chtít věnovat této práci i nadále, čeká ho také kariérní růst. Může postoupit na post traťového dispečera, pilota safety caru, stát se členem posádky technické pomoci, případně i rozšířit řady zaměstnanců autodromu,“ vyjmenoval Prokop.

Školení nových traťových komisařů zahrnuje přednášky o bezpečnosti při práci, správném postupu při první pomoci zraněným nebo požární ochraně. Adepti se také seznámí se sportovními předpisy a vlajkovou signalizací. „Harmonogram a termíny školení závisejí na vývoji epidemie nemoci covid-19 a aktuální platnosti vládních opatření proti jejímu šíření. S každým, kde se nám ozve, se domluvíme a dáme mu včas vědět. Věříme, že se vše vrátí co nejdříve do normálu a letošní sezona už bude plnohodnotná,“ doplnil sportovní manažer.

Role traťových komisařů je nezastupitelná. Bez jejich přítomnosti se v areálu mosteckého autodromu a sousedního polygonu neobejde žádný automobilový či motocyklový závod. Dohlížejí na průběh klání, upozorňují jezdce signalizací na různé nástrahy a nebezpečí, v případě potřeby na místě zasahují a likvidují také následky kolizí.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři