Autodrom vyhlašuje tipovací soutěž o vstupenky na Czech Truck Prix

07.08.2020 14:40

Poslední srpnový víkend bude na mosteckém autodromu patřit závodům evropského šampionátu okruhových tahačů FIA European Truck Racing Championship (ETRC). Pod tradičním názvem Czech Truck Prix mostecký okruh přivítá už 28. ročník svého nejprestižnějšího a nejnavštěvovanějšího podniku. Ve spolupráci s vládní agenturou pro rozvoj cestovního ruchu CzechTourism, která je také v letošním roce partnerem závodního víkendu, vyhlašujeme tipovací soutěž o jednodenní vstupenky na tuto vrcholnou sportovní událost.

Soutěžní otázka: S jakým startovním číslem pojede v Mostě šestinásobný evropský šampion okruhových tahačů Jochen Hahn? Své tipy posílejte do 15. srpna na e-mailovou adresu svobodova@autodrom-most.cz. Hraje se o 15 jednodenních vstupenek na Czech Truck Prix 2020 pro dvě osoby.

Autodrom v Mostě získal v letošní zkrácené sezoně v důsledku pandemie koronaviru a nemoci covid-19 na důležitosti. Závodním víkendem Czech Truck Prix ve dnech 29. až 30. srpna totiž na jeho dráze ETRC odstartuje letošní ročník. Adrenalinové souboje diváci navíc mohou sledovat naživo, byt v omezeném počtu. Jako jeden z mála významných podniků motoristického sportu tak bude mít závodní víkend diváckou kulisu.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři