Jízdy pro majitele vozů Audi jsou téměř vyprodány

08.06.2020 15:14

Zájemci, kteří se chtějí v pátek 12. června zúčastnit jízd Audi Days 2020 na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu, mají poslední šanci. Zbývá totiž už jen pár volných míst. Vstupné činí 2 000 Kč na osobu, registrace na e-mailové adrese jizdymost@autodrom-most.cz. Více informací o akci zde.

Účastníky z řad majitelů vozů věhlasné německé značky Audi čekají od 14:00 do 18:00 hodin dvě půlhodinové jízdy po okruhu, při nichž si mohou vyzkoušet své řidičské umění i parametry a limity svého vozu. Poradit se na navíc mohou se zkušeným instruktorem sportovní jízdy.
„K dispozici jim bude i závodní simulátor, kdyby se chtěli před ostrou jízdou rozcvičit,“ doplnila eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová.

Lákadlem bude podle ní zcela jistě také prezentace dvou žhavých novinek, které Audi do Mostu přiveze. Jedná se o modely Q7 PHEV a A3 Sportback. „Každý si je bude moci podrobně prohlédnout, případné dotazy zodpovědí erudovaní zástupci automobilky,“ uvedla manažerka.

Už na neděli 21. června jsou připraveny testovací jízdy na velkém závodním okruhu autodromu také pro řidiče automobilů i motocyklů z řad široké veřejnosti. Jezdí se od 09:00 do 18:00 hodin s hodinovou přestávkou na oběd. Řidiči aut a motorek se střídají v půlhodinových blocích. Dalším termínem je středa 22. července. „Zážitek z jízdy po dráze je možné umocnit i za volantem závodního okruhového speciálu OCR. Podmínky pronájmu vozu zájemci najdou zde,“ upřesnila Michaela Rosenkranzová.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři