Kdo chce voucher pod stromeček, měl by jej objednat do pondělí

16.12.2016 09:51

Vánoční poukazy s kvalitními ponožkami a zážitkem z kurzu sportovní či bezpečné jízdy nabízí společnost AUTODROM MOST až do konce letošního roku. Chce-li mít ale kupující jistotu, že obdarovaný najde poukaz pod vánočním stromečkem, objedná si voucher nejpozději v pondělí 19. prosince. „Tento termín je nejzazším. Objednávky přijímáme na našich webových stránkách v sekci FAN SHOP i přes víkend. Později už přijímáme jen platby v hotovosti nebo úhradu provedenou elektronicky. V těchto případech ale zákazník obdrží balíček až po vánočních svátcích,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka autodromu Jana Svobodová.

 

Originální vouchery v limitované edici autodrom zamýšlel právě jako dárek, jimiž lze mile překvapit pod stromečkem své blízké, přátele či zákazníky. Poukazy totiž obsahují kromě kvalitních teplých závodních ponožek ve třech barevných a designových provedeních i přímý nebo zprostředkovaný motoristický zážitek na závodní dráze a plochách pro výcvik bezpečné jízdy.

 

Červený voucher s červenými ponožkami nabízí zážitek v podobě testování na závodní dráze AUTO, testování na závodní dráze MOTO či kurz sportovní jízdy. Modrý voucher nabízí kromě modrých ponožek i kurzy bezpečné a sportovní jízdy na malém okruhu polygonu. Šedý voucher s šedými ponožkami je univerzální. Je tak ideálním dárkem, jehož konkrétní podobu si vybere sám obdarovaný. Podrobné informace zájemci najdou na adrese www.autodrom-most.cz, nabídka platí do 23. prosince.

 

„Nabídkou originálního dárku zároveň oživujeme magickou legendu okolo šťastných závodních ponožek. Nosili je všichni úspěšní závodníci v dosavadní třiatřicetileté historii autodromu. Kouzelná moc ponožek zaručuje jejich přesnou nohu na pedálu a opatruje je nejen na silnicích, ale i doma s nohama v teple. A stejně tak naše ponožky ochrání všechny jejich majitele také při cestování v běžném každodenním provozu,“ vysvětlila eventová manažerka autodromu Tereza Zajíčková.

 

Atraktivní jsou podle ní i samotné ponožky. „Kromě uplatnění při kurzu či taxijízdě na autodromu jsou vhodné i jako cool doplněk do zaměstnání, do společnosti, při sportování či zábavě. Náš příběh jim dodává závodnickou duší a číslo 33 označuje stáří našeho okruhu. Ponožky jsme vyrobili v limitované edici právě k oslavám třiatřicátého výročí závodní dráhy,“ doplnila.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři