LOUDA CUP zpestří i zimní volné jízdy po okruhu

25.11.2016 15:07

Volné jízdy vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu pro veřejnost The Most Winter Challenge pokračují dvěma termíny v prosinci. Prověřit své řidičské umění a chování svého vozu při ostřejší jízdě na dráze motorističtí fanoušci mohou už v pátek 2. prosince. Další příležitost pak budou mít v sobotu 17. prosince, kdy se zároveň mohou přihlásit do jednokolového, odlehčeně pojatého závodu amatérských jezdců LOUDA CUP. Premiéru měl při dubnové The Most AUTOSHOW #3.

Závod odstartuje ve 13:00 hodin formou Le Mans, což zaručuje diváckou atraktivitu. Organizátoři navíc umístí na přední kapotu vozu soutěžících košík, do nějž vloží tenisový míček. Pokud při jízdě vypadne, znamená to diskvalifikaci. Na vítěze, který i s míčkem dorazí první do cíle, pak čeká zajímavá odměna.

„Rádi bychom na startu viděli co nejvíce vozů, aby byl závod dramatický a napínavý jak pro jezdce, tak pro diváky. Chceme proto případné zájemce motivovat. Nejlepší z nich se mohou těšit na hodnotné ceny v podobě voucherů společnosti AUTODROM MOST. Stále také jednáme s eventuálním partnerem závodu, i jeho odměna by vítěze zcela jistě velmi potěšila,“ láká k účasti v klání eventová manažerka autodromu Veronika Raková.

Zimní jízdy se uskuteční za každého počasí, a to vždy od 10:00 do 16:00 hodin bez přestávky. „Máme dvě varianty. Každá je přizpůsobena klimatickým podmínkám, které budou momentálně panovat na dráze. V obou případech je povoleno driftování, tedy jízda v kontrolovaném smyku,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka autodromu Jana Svobodová. Více informací včetně termínů dalších volných jízd zájemci najdou zde.

Jízdu je možné uskutečnit až po zakoupení kuponu ke vjezdu na dráhu ve startovní věži autodromu. Dosažený čas na jedno kolo pořadatelé z bezpečnostních důvodů neměří. Teplotu vzduchu lze průběžně sledovat na webkamerách umístěných v areálu autodromu.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři