Návštěvníky Czech Truck Prix čeká překvapení

23.08.2016 14:55

Na milé překvapení se mohou těšit návštěvníci sobotního programu evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix, který mostecký autodrom tentokrát hostí o víkendu 2. až 4. září. „Podařilo se nám dohodnout s populární kapelou PORTLESS. Koncert pojmeme hodně netradičně. Myslím, že se diváci mají opravdu na co těšit. Víc ale neprozradíme, vystoupení bude překvapením nabitého doprovodného programu,“ uvedla eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Tereza Zajíčková.

Kromě koncertu PORTLESS se návštěvníci závodního víkendu truckerů mohou těšit na řadu dalších bezplatných atrakcí. „Mohou se svézt na velkém kolotoči nebo zažít volný pád z deseti metrů. Ve Fan Village jsou na programu rozhovory, autogramiády a focení jezdců, soutěže o ceny. Premiéru bude mít grid walk, kdy diváci mohou strávit poslední chvíle mezi tahači a jejich jezdci před startem jednotlivých závodů. Ujít by si neměli nechat ani krátký závod na cílové rovince s vybranými závodními speciály různých druhů a typů, za volant dakarského speciálu usedne David Vršecký. Nadchne určitě také show nejlepšího českého kaskadéra na motocyklu Martina Krátkého,“ vyjmenovala Zajíčková.

Kapela PORTLESS vznikla v roce 2012 po rozpadu SUPPORT LESBIENS. Lídr kapely Kryštof Michal a další tři členové z rozpadlé kapely SUPPORT LESBIENS se rozhodli pokračovat dál bez kytaristy a podle dohody pod novým názvem. Během krátké chvíle si skupina získala zpět svou posluchačskou základnu, od roku 2013 tak nechyběla na většině významných letních festivalů a odehrála řadu svých koncertů. Úzce spolupracuje s organizací UNICEF, které věnovala i turné v roce 2014. Na sklonku roku 2014 měl premiéru film Hodinový manžel, k němuž kapela nahrála ústřední píseň


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři