Novou sezonu na autodromu odstartuje tradiční autoshow

20.03.2017 16:32

Mostecký autodrom zahájí v neděli 16. dubna novou sezonu už tradiční akcí The Most AUTOSHOW, v pořadí už pátou. Hlavní program od 09:00 do 18:00 hodin tvoří volné jízdy s vlastním vozem po závodní dráze či taxijízdy ve speciálech řízených zkušenými piloty. Více informací zde. Do areálu autodromu se návštěvníci dostanou spodní branou, kde mohou i odstavit svůj vůz. Vstup ani parkovné neplatí.

The Most AUTOSHOW #5 zve zároveň ke dni otevřených dveří. Zájemci si tak mohou detailně prohlédnout areál autodromu, jehož součástí je velký a malý závodní okruh, plochy pro výcvik bezpečné jízdy polygon či fun aréna.

Součástí jarního přivítání nové sezony bude i bohatý doprovodný program. Chybět nebudou ani VIP osobnosti ze světa motoristického sportu v čele s jezdcem Tomášem Pekařem. Mělnický závodník loni svedl tuhý boj o titul v obnoveném okruhovém seriálu Škoda Octavia Cup, nakonec skončil o pouhých šest bodů stříbrný za vítězným Maďarem Gáborem Timem. „Právě ve speciálu Škoda Octavia Cup III připraveném pro letošní sezonu Pekař sveze zájemce po velkém okruhu autodromu. Se stejným vozem se utká na dráze v exhibičním závodu také s jezdci ostatních speciálů vyčleněných pro taxijízdy,“ upřesnila eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.

Novinkou jarního autoshow je možnost pronájmu servisního boxu pro jeden vůz na celý den. „První tři zájemci o box získají jako bezplatný bonus osobní koučink Tomáše Pekaře. Své znalosti, zkušenosti a dobře míněné rady jim předá v tiskovém středisku autodromu,“ doplnila Raková.

Další uznávanou osobností, která zpestří dubnovou neděli na autodromu, bude fotograf a komentátor motoristických závodů Martin Straka. S komentovaným promítáním svých snímků vystoupí rovněž v tiskovém středisku. Vedle momentek z okruhu se diváci mohou těšit i na další poutavé záběry z celého světa. Autor představí také svou poslední publikaci RACING'N'ROLL, v níž má Most jedno z největších zastoupení.

Pořadatelé zvou na den otevřených dveří celé rodiny. Zatímco otcové si mohou vyzkoušet svůj řidičský um a odvážnější maminky se svezou po dráze se zkušeným jezdcem, děti se vyřádí ve skákacím hradu. „K dispozici budou mít i dětské dopravní hřiště, chlapcům a dívkám půjčíme také kola či koloběžky a také přilby,“ upřesnila Raková.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři