OPATŘENÍ V SOUVISLOSTI SE STAVEM NOUZE

13.03.2020 10:57

Informace pro veřejnost

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou kvůli šíření koronaviru (zatím do 11. dubna 2020) je areál mosteckého autodromu do odvolání pro širokou veřejnost uzavřen.

Vstup do areálu bude umožněn pouze účastníkům kurzů na výcvikových plochách polygonu a soukromých akcí na velkém závodním okruhu, jež splňují podmínky v režimu nouzového stavu.

Návštěvníci areálu autodromu, kteří dorazí na dříve sjednanou akci splňující podmínky režimu nouzového stavu, nemají přístup do kanceláří a dalších prostor vyhrazených pro zaměstnance.

V době trvání nouzového stavu nebude možné uspořádat dvě akce pro veřejnost na velkém závodním okruhu, definitivně jsou tak zrušeny volné jízdy (testování) ve středu 18. března a The Most Autoshow v sobotu 21. března. Podzimní termín The Most Autoshow zatím ohrožen není, akce by se měla uskutečnit v sobotu 24. října.

Vzhledem ke skutečnosti, že první naší akcí se vstupenkami v prodeji je závodní víkend ADAC GT Masters v termínu 15. – 17. května 2020, neumíme nyní odhadnout, zda se mimořádná opatření budou vztahovat i na ni.

V současné době proto prodej vstupenek pokračuje, termín akce zůstává v platnosti. S ohledem na vývoj situace informace o tom, zda bude nutné termín akce přesunout, případně zrušit, poskytneme s dostatečným předstihem.

Společnost AUTODROM MOST také zavedla další nadstandardní hygienická opatření.

O aktuální situaci s ohledem na vývoj v České republice a dle závazných nařízení vlády budeme informovat na webových stránkách společnosti www.autodrom-most.cz.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři