Platnost dárkových poukazů autodrom prodlužuje do konce roku

11.11.2020 15:14

Dárkové poukazy mosteckého autodromu, jejichž platnost skončila v době současného nouzového stavu, mohou jejich majitelé uplatnit až do konce letošního roku.  „Opatření vlády se dotkla i autodromu. Nyní je pro veřejnost uzavřen, dočasně pozastaveny jsou i všechny aktivity včetně nabídky produktů a služeb. Prodloužili jsme proto platnost poukazů, jež by nyní už propadly, do 31. prosince,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Platnost dárkových poukazů je 12 měsíců od jejich vystavení. „Po tuto dobu je možné sjednat termín čerpání voucheru.  Platí to i pro poukazy, jejichž platnost jsme nyní prodloužili. Jejich držitelé si tedy mohou telefonicky či online rezervovat termíny na začátku nového roku. V nejbližší době vypíšeme termíny kurzů, volných jízd či taxijízd na leden a únor 2021,“ upřesnila Svobodová.    

Poukazy na kurzy bezpečné či sportovní jízdy, školení s odpočtem bodů, jízdy po okruhu, jízdy nebo taxijízdy v závodním speciálu, případně pronájem závodního vozu je možné zakoupit zde. Nyní i jako nevšední dárek pod vánoční stromeček nejen pro fanoušky motorismu.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři