Po okruhu autodromu se můžete projet v závodním Twingu

23.03.2017 15:57

Mostecký autodrom nenabízí jen zážitek z rychlé jízdy na místě spolujezdce. Zájemci si mohou nově i pronajmout vůz Renault Twingo Cup a na malém či velkém okruhu si za volantem vyzkoušet pocity závodního jezdce. „Nabídku míříme zejména na mladé řidiče, Twingo by mohlo pasovat k jejich naturelu. Ale vyzkoušet si ostrou jízdu v závodním speciálu může každý, kdo vlastní řidičský průkaz. Twinga máme dvě, bez čekání se tedy mohou svézt dvojice, které k nám zavítají. Například partneři, příbuzní či kamarádi,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Jedním ze dvou nabízených Renaultů je úspěšné Twingo se startovním číslem 11. V loňském červencovém Eset Twc na mosteckém autodromu, který se jel jako vložený závod The Most FIA Central Europe Zone Challenge, s ním porazil všechny soupeře německý jezdec Weixler. Auto nechybělo v závěru loňského roku ani na prestižní evropské motoristické přehlídce Essen Motor Show (na snímku), kde prezentuje své služby a produkty také společnost AUTODROM MOST.

Jedno kolo po zkrácené, zhruba kilometrové trati malého okruhu v pronajatém Twingu vyjde na pouhých 150 korun. Za jedno kolo po malém okruhu v celé délce dvou kilometrů klient zaplatí 300 korun. Cena za objetí velkého závodního okruhu, který měří 4 212 metrů, je stanovena na 600 korun. „Ceny zahrnují i krátkou instruktáž, zapůjčení přilby a hygienickou kuklu. Je třeba připočíst k nim DPH,“ upřesnila Svobodová.

Autodrom nabízí i doplňkové služby. V areálu autodromu fungují dvě restaurace s nabídkou teplých a studených jídel a nápojů, občerstvení lze zakoupit i v automatech. Zájemci si mohou svou jízdu natočit pronajatou onboard kamerou a svůj výkon změřit pronajatou časomírou.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři