Podzimní autodrom: Dny plné adrenalinu i romantiky

14.09.2017 13:57

Nadcházející podzim sice přináší každoročně konec závodní sezony na mosteckém autodromu, nabídka zážitkových programů pro zájemce napříč generacemi ale nekončí. Už ve dnech 19. až 22. října se mohou hlásit všichni, kdo si chtějí zařádit na velkém závodním okruhu. Akce nazvaná The Most Crazy Days dává na vybranou, a to svézt se ve vlastním voze, automobil si pronajmout, nebo využít nabídku taxijízd.

Zážitkový program cílíme zejména na sportovně založenou klientelu. Vítaný je ale každý, kdo o dobrodružství u nás projeví zájem. K návštěvě autodromu si může vybrat kterýkoli z avizovaných termínů, třeba i všechny čtyři říjnové dny,“ uvedl obchodní manažer pro sport mosteckého autodromu Jakub Krafek s tím, že součástí zážitkového pobytu na autodromu je catering pro dvě osoby po celý den, vyčleněný box pro vůz a zabezpečení osobního majetku po dobu 24 hodin denně.

Za každý den strávený na autodromu s využitím jízd po velkém závodním okruhu ve vlastním voze zákazník zaplatí 1 000 eur. „Taxjízda ve Škodě Octavia Cup druhé generace vyjde na 350 eur, což zahrnuje pět kol po dráze. Klient si může cupovou Octavii i půjčit a prohnat ji po okruhu sám. V takovém případě zaplatí za deset obkroužených kol 500 eur, pokud si vůz půjčí na celý den, činí taxa 4 000 eur. V ceně jsou v tomto případě zahrnuti i mechanici a závodní inženýr, kteří budou po celou dobu k dispozici,“ vyjmenoval Krafek.

Zákazník si k dohodnutému balíčku může přiobjednat ubytování v dvoulůžkovém hotelovém pokoji s vanou v rekonstruovaných prostorách nedalekého zámku Červený hrádek, výlet do lázeňského města Karlovy Vary s exkurzí po historickém centru a návštěvou kasina, kde se natáčela „bondovka“ Casino Royal. „Nabízíme také možnost přespání v tamním legendárním hotelu Pupp či vyhlídkové lety vrtulníkem nebo historickým letounem Antonov. To vše pochopitelně s příplatkem,“ uzavřel Jakub Krafek.

Další informace poskytne na tel.: +420 702 143 247, e-mail: krafek@autodrom-most.cz. Kontaktní osobou pro zahraniční zájemce je Wani Finkbohner, tel.: 0041 (0)79 684 54 78, e-mail: wf@racingfuel.biz.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři