Porsche Sprint Challenge na mosteckém autodromu

07.09.2021 20:08

Autodrom Most se o minulém víkendu stal dějištěm závěrečného souboje o titul Porsche Sprint Challenge Central Europe.

 

„V sezóně 2021 Porsche Sprint Challenge Central Europe opět ukázala to nejlepší z motorsportu. Blahopřejeme vítězům a respekt poraženým! Spolu s Porsche Motorsport a regionálními dovozci nabízíme našim zákazníkům jedinečné zážitky ve světě motoristického sportu. Velké poděkování patří mému týmu, všem partnerům a přátelům Porsche Sprint Challenge Central Europe. Příští rok budeme pokračovat s novými výzvami – čeká nás nové auto Porsche 992 GT3 Cup a možná jedna nebo dvě nové události,“ shrnul sezónu Walter Lechner projektový manažer a technický ředitel PSCCE. 

Historicky prvním vítězem třídy GT3 se stal Max Werndl (GER, Keep It Gold Racing), novým šampionem GT4 je Frederick Jerich (AUT, Junior Team Central Europe) a oba se svými týmy vyhráli také závody vytrvalosti. Franz Dziwok přišel o titul v GT4 Endurance, ale stal se přesvědčivým vítězem třídy GT4-ProAM. 

"Sezóna pro nás byla jízdou na horské dráze, i když výsledky byly vždy špičkové. Neustále jsme se potýkali s různými výzvami. Je to můj vůbec první mistrovský titul a to hned jako šampion GT3 v PSCCE, což je pro mě samozřejmě neuvěřitelné. Díky bohu jsem ve Freddy Fastovi našel dobrého partnera nejen pro závody, ale také k oslavám,“ okomentoval své úspěchy Max Werndl celkový vítěz GT3 PSCCE 2021.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři