Při srazu škodovek si Kodiaq zařádí v terénu

21.09.2017 16:02

Možnost vyzkoušet si zdarma řízení prvního velkého SUV mladoboleslavské automobilky, Škody Kodiaq, budou mít všichni návštěvníci sobotního srazu majitelů, fanoušků, obdivovatelů a přátel škodovek v areálu mosteckého autodromu. Samozřejmou podmínkou je platný řidičský průkaz.

„Zájemci se mohou svézt po offroadové dráze s instruktorem na sedadle spolujezdce, nebo i přímo za volantem Kodiaqa. Mohou také zvolit velmi oblíbenou škodovku Yeti, jež je premiérovým SUV značky Škoda. Vybrat si přitom lze i ze dvou variant obtížnosti dráhy. Obě auta nám zapůjčil místní autorizovaný prodejce škodovek, společnost Autoplus II,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Upozornil, že nevšední zážitek může posloužit také jako srovnávací test. „Řidiči si nejprve mohou projet trať ve svém autě a pak přesednout do Kodiaqa, který je vybaven nejmodernějšími technologiemi právě i pro průjezd těžko zdolatelným terénem. Určitě to stojí za to. Podobná možnost se asi jen tak nenaskytne,“ upřesnil Krafek.

Na srazu budou k vidění škodovky různého stáří, od historických exemplářů přes auta v tuningové úpravě po nejmodernější žhavé novinky, jakou je právě i Kodiaq. Účastníci setkání majitelů a fanoušků škodovek se mohou těšit také na bohatý doprovodný program a řadu soutěží o ceny. O polední pauze se mohou vydat se svými plechovými miláčky na spanilou jízdu po velkém závodním okruhu.

Dosud se přihlásilo na sto majitelů škodovek, nejstaršími z nich jsou modely 1000 MB a 1300 MTX z roku 1967. Akce bude také jakýmsi srazem ve srazu. Poslouží totiž i jako setkání členů Škoda klubů. Tuto příležitost už využili členové klubu majitelů Škoda Felicia, kteří přijedou s dvaceti vozy.

Sraz začíná v 09:00 hodin, program setkání organizátoři naplánovali do 19:30 hodin. Jednotlivé akce, atrakce a soutěže rozmístili podle jejich zaměření do čtyř zón. Součástí srazu bude i výstava historických a závodních vozů značky Škoda. Více informací zájemci najdou zde.

Společnost Autoplus II je autorizovaným prodejcem nových i ojetých vozů Škoda, náhradních dílů a příslušenství pro automobily všech značek. Poskytuje komplexní nabídku servisních služeb na vysoké profesionální úrovni včetně přípravy na STK a měření emisí, zajišťuje pojištění a financování. Provozuje také samoobslužnou čerpací stanici pohonných hmot, a to 24 hodin denně.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři