Přijeďte si vyzkoušet velký závodní okruh mosteckého autodromu

22.02.2021 13:36

Už v sobotu 27. února od 10:00 do 16:00 hodin si řidiči automobilů mohou vyzkoušet své umění za volantem a limity svého vozu na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu. Zimní volné jízdy se uskuteční za přísných hygienických pravidel v souladu s vládními opatřeními proti šíření nemoci covid-19. Řidič neopustí po celou dobu kabinu vozu. Potvrzení o zaplacení jízdy a vyplněný a podepsaný formulář odpovědnosti, jež mu organizátoři pošlou předem na jeho e-mailovou adresu, odevzdá pořadatelům před startovní věží z okénka vozu. Poté se bude řídit jejich pokyny.

Kupón, jež opravňuje k jízdě po dráze ve vymezeném čase 10 minut (jeden blok), je možné zakoupit pouze předem v e-shopu na webových stránkách autodromu. Na místě nebudou kupony v prodeji, a to ani bezkontaktně. Kupónů je možné pořídit více, jejich maximální počet na jednu osobu určuje pořadatel. Více informací zde.

Jízd se může zúčastnit sám řidič, případně posádka v maximálním počtu dvou lidí v jednom automobilu. „Členové posádky musejí mít nasazeny předepsané respirátory zakrývající nos a ústa. Pokud se řidiči budou chtít za volantem vystřídat, musejí opustit areál autodromu, kde si vymění místa. Poté se zase mohou vrátit a pokračovat v jízdě na dráze,“ upřesnil obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři