Safety Experience je nový intenzivní kurz bezpečné jízdy

07.07.2017 13:53

V souladu s důrazem na bezpečnost společnost AUTODROM MOST připravila nový kurz bezpečné jízdy Safety Experience. „Jde o časově nenáročný program. Cílíme jej zejména na řidiče, kteří se před delší a namáhavější cestou například na dovolenou chtějí přesvědčit o úrovni svých znalostí a dovedností za volantem. Mohou mít přitom některý z našich klasických kurzů za sebou s tím, že si nabyté poznatky osvěží,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka autodromu Jana Svobodová.

Na rozdíl od celodenního kurzu trvá Safety Experience jen tři hodiny, je také výrazně levnější. Nejbližší termíny jsou ve středu 19. července a v pátek 25. srpna, vždy od 09:00 hodin. Podrobnější informace zájemci najdou zde.

„Program přitom není nijak ošizený, náplň je zachována. Výuka i výcvik jsou ale hutnější a intenzivnější. Velmi důležitou součástí je závěrečný feedback, tedy zpětná vazba reflektující, co si klienti z kurzu odnesli. Feedbacku je věnována poslední půlhodina programu. Klienti při živé diskusi s instruktorem shrnou své dojmy a zkušenosti z praktické části, mohou padnout i zajímavé náměty,“ vysvětlila Svobodová.

Bonus mohou čerpat čerství majitelé nového vozu Subaru. Program totiž mohou absolvovat zdarma po předložení dárkového poukazu SUBARU Safety Experience Autodrom Most. Získají ho právě při koupi nového vozu této značky. „Budou si tak moci vyzkoušet mimořádné jízdní vlastnosti nového vozu, a to i ve vysokých rychlostech. Díky uzavřenému areálu přitom bez rizika újmy na zdraví či poškození techniky,“ doplnil marketingový a obchodní ředitel společnosti SUBARU ČR Zdeněk Zikmund.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři