Testovat na autodromu mohou nově i minibikové týmy

02.05.2017 16:47

S další novinkou přichází mostecký autodrom. Možnost testování techniky na dvoukilometrovém malém okruhu s asfaltovým povrchem v areálu polygonu nabízí nyní i minibikovým týmům. Premiérovým termínem celodenního testování je pondělí 8. května. Zájemci se mohou přihlásit na tel. čísle 702 143 084 nebo e-mailové adrese rakova@autodrom-most.cz, více informací získají zde. „Další termíny testovacích dnů vypíšeme a postupně zveřejníme na našich webových a facebookových stránkách,“ upřesnila eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.

Okruh bude týmům k dispozici od 09:00 do 17:00 hodin, polední přestávka je stanovena od 13:00 do 14:00 hodin. Za celodenní testování jednoho motocyklu týmy jednorázově zaplatí 500 korun, a to včetně DPH.

Při testování si lze pronajmout i další doplňkové služby, například časomíru, onboard kameru, catering, učebnu, prezentační prostory či hostesky. Areál je vybaven Wi Fi připojením zdarma a zázemím s restaurací a toaletami.

V ostrém tempu se jezdci na minibicích představí fanouškům na homologovaném malém okruhu na polygonu koncem července. Republikový šampionát motocyklových talentů na maloobjemových speciálech si diváci mohou vychutnat o víkendu 21. až 23. července. Body do evropského šampionátu si mladí jezdci rozdělí na stejném oválu o týden později, tedy o víkendu 28. až 30. července. Na své si ale přijdou i milovníci závodních automobilů. Poslední červencový víkend bude totiž patřit na velkém závodním okruhu autodromu seriálu DMV Gran Turismo Touring Car Cup pro cestovní vozy i GT speciály.

Testovaní jezdců a techniky na polygonu na okruhu se střídavým asfaltovým a šotolinovým povrchem v délce 1,8 kilometru si už vyzkoušely také rallyové týmy. O premiérový termín 11. března byl velký zájem, dorazily posádky ve dvaceti soutěžních speciálech. Další termín autodrom vypsal na neděli 21. května, týmy se mohou přihlásit na tel. čísle 702 143 247 nebo e-mailové adrese krafek@autodrom-most.cz. Mají tak velkou šanci otestovat auto před The Most RALLY #2, která se jede jako součást republikové RI Okna Rallysprint série v areálu mosteckého autodromu a po okolních silnicích v oblasti Krušných hor v sobotu 3. června.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři