Účastníci besedy s Jiřím Paterou se zapojili do živé diskuse

15.11.2016 15:01

Ve znamení živé diskuse se nesla další z pondělních besed o bezpečnosti v silničním provozu s legendou mezi instruktory bezpečné jízdy a bývalým závodním jezdcem Jiřím Paterou, kterou pro zájemce zdarma uspořádal Automotoklub Most. Účastníci ochotně odpovídali na instruktorovy dotazy, leckdy se s ním i v dobrém přeli. „Jsou to mí vrstevníci a kamarádi. Technika a technologie se obrovským tempem vyvíjejí i v automobilovém průmyslu. To, co jsme se učili jako mladí, dávno neplatí. Kluci to ale vědí, jen si mě dobírají,“ zhodnotil v pořadí druhou besedu Patera.

Další setkání motoristických fanoušků v učebně administrativní budovy polygonu společnosti AUTODROM MOST se uskuteční v pondělí 21. listopadu od 16:00 hodin. „Dorazit by měli zejména členové AMK SHD Most. Očekávám tedy opět příjemnou atmosféru a popovídání si se zapálenými nadšenci motorismu přínosné pro všechny zúčastněné,“ uvedl Patera.

Stejně jako účastníky premiérové besedy, také jejich následovníky zaujaly novinky z doplňující vyhlášky zákona o provozu na pozemních komunikacích, neméně aktivně ale komentovali i jednotlivá pravidla bezpečné jízdy. Jiří Patera hovořil také o elektronických systémech současných automobilů a poradil s výběrem vhodných zimních pneumatik. Výklad zpestřil i mnoha obrazovými materiály a krátkými filmy.

Na besedu zájemce společnost AUTODROM MOST zdarma dopraví svým mikrobusem z parkoviště za Priorem v centru města a poté zase odveze zpět. Odjezd z parkoviště je v 15:30 hodin, mikrobus o deset minut později nabere případné posluchače také na zastávce MHD u garáží při vjezdu na polygon. Přijet každý může pochopitelně i svým vozem až na polygon, parkování je také bezplatné. Informace o besedách jsou k dispozici zde.

 

 

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři