Vánoční překvapení aneb Ponožek není nikdy dost!

21.11.2016 09:59

Inspirací pro nadcházející vánoční období jsou originální vouchery společnosti AUTODROM MOST, jimiž lze mile překvapit pod stromečkem své blízké, přátele či zákazníky. Poukazy totiž obsahují kromě kvalitních teplých závodních ponožek ve třech barevných a designových provedeních i přímý nebo zprostředkovaný motoristický zážitek na závodní dráze a plochách pro výcvik bezpečné jízdy autodromu.

Červený voucher s červenými ponožkami nabízí zážitek v podobě testování na závodní dráze AUTO, testování na závodní dráze MOTO či kurz sportovní jízdy. Modrý voucher nabízí kromě modrých ponožek i kurzy bezpečné a sportovní jízdy na malém okruhu polygonu. Šedý voucher s šedými ponožkami je univerzální. Je tak ideálním dárkem, jehož konkrétní podobu si vybere sám obdarovaný. Podrobné informace zájemci najdou na adrese www.autodrom-most.cz, nabídka platí do 23. prosince.

„Nabídkou originálního dárku zároveň oživujeme magickou legendu okolo šťastných závodních ponožek. Nosili je všichni úspěšní závodníci v dosavadní třiatřicetileté historii autodromu. Kouzelná moc ponožek zaručuje jejich přesnou nohu na pedálu a opatruje je nejen na silnicích, ale i doma s nohama v teple. A stejně tak naše ponožky ochrání všechny jejich majitele také při cestování v běžném každodenním provozu,“ vysvětlila eventová manažerka autodromu Tereza Zajíčková.

Atraktivní jsou podle ní i samotné ponožky. „Kromě uplatnění při kurzu či taxijízdě na autodromu jsou vhodné i jako cool doplněk do zaměstnání, do společnosti, při sportování či zábavě. Náš příběh jim dodává závodnickou duší a číslo 33 označuje stáří našeho okruhu. Ponožky jsme vyrobili v limitované edici právě k oslavám třiatřicátého výročí závodní dráhy,“ doplnila.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři