VIP vstupenka na stěžejní závodní víkendy je nově i celoroční

09.12.2019 10:49

Autodrom představil novinku pro náročnější fanoušky, umožní vychutnat si stěžejní závodní víkendy v sezoně 2020 s nadstandardním servisem. Jde o celoroční VIP vstupenku, která opravňuje k návštěvě ADAC GT Masters ve dnech 15. až 17. května, OMV MaxxMotion NASCAR Show ve dnech 19. až 21. června a Czech Truck Prix ve dnech 28. až 30. srpna. „Vstupenka platí i na německé mistrovství silničních motocyklů IDM o víkendu 3. až 5. července. V tomto případě ale neorganizujeme program pro VIP hosty, takže bonusem je vstup zdarma a bezplatné parkování v paddocku autodromu,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Kdo si VIP vstupenku opatří, může sledovat celý program nejdůležitějších podniků sezony už od pátečního testování, volných tréninků a kvalifikací po sobotní a nedělní závody. „V sobotu a v neděli pak má držitel celoroční VIP vstupenky k dispozici VIP zázemí s veškerým servisem, jenž zahrnuje například celodenní občerstvení včetně nápojů, vstup na VIP terasu, komentovanou autogramiádu jezdců nebo vstup na startovní rošt před hlavními závody,“ vyjmenovala Svobodová.

Motivací k zakoupení celoroční VIP vstupenky je podle ní zvýhodněná cena, ale nejen to. „Cenu jsme nastavili tak, že jeden ze tří závodních víkendů má majitel vstupenky zdarma, platí tedy jen za dva. Výhodou pořízení celoroční vstupenky je pak také jistota, že mu žádný z víkendů neunikne. Letos se nám totiž stalo, že jsme VIP vstupenky na evropský šampionát okruhových tahačů Czech Truck Prix poměrně brzy vyprodali a řadu zájemců nemohli uspokojit. Kapacita VIP zázemí je totiž omezená,“ vysvětlila.

V neposlední řadě je celoroční VIP vstupenka inspirací pro ty, kteří chtějí své blízké či přátele potěšit zajímavým a originálním dárkem pod vánoční stromeček. „Samozřejmě celoroční VIP vstupenka je ideálním dárkem zejména pro fanoušky motoristického sportu. Troufnu si odhadnout, že ti takové gesto velmi ocení. Dárkový voucher s celoroční VIP vstupenkou obsahuje i drobnou pozornost,“ doplnila Jana Svobodová.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři