Za ruční umytí vozu na autodromu ušetříte, bonusem může být vstupenka

14.06.2018 15:43

Do konce června je možné vyhrát jednodenní vstupenku na evropský šampionát okruhových tahačů Czech Truck Prix, který mostecký autodrom hostí o víkendu 1. a 2. září. Stačí si objednat ruční umytí či vyčištění svého vozu v pneuservisu v areálu autodromu. „Službu nabízíme za velmi výhodnou cenu. Každého zákazníka navíc tento měsíc zařadíme do slosování o vstupenku, vylosujeme pět výherců,“ potvrdila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Umytí a vyčištění vozu zahrnuje úkony od klasického mytí a opláchnutí vozu po kompletní vyčištění exteriéru i interiéru, a to suchou nebo mokrou cestou. „Jde o vysoce kvalitní ruční práci, kterou si zákazníci velmi pochvalují. Ceny se pohybují od 150 do 1 500 korun, ve srovnání s konkurencí jsou tak zhruba o čtvrtinu nižší. Z kapacitních důvodů je však třeba si umytí či vyčištění vozu objednat předem a domluvit konkrétní termín, a to na telefonním čísle 702 183 077 či e-mailové adrese pneuservis@autodrom-most.cz,“ upřesnil technický ředitel autodromu Pavel Pech.

Zákazník může současně využít i dalších služeb pneuservisu, tedy opravu či výměnu pneumatik a duší, jejich sezonní uskladnění a také zpětný odběr a ekologickou likvidaci ojetých pneumatik. Objednat si lze také výměnu brzdových destiček, žárovek, olejů a drobné servisní práce a vybrat si z nabídky autokosmetiky, pneumatik a disků. Více informací včetně ceníku služeb zájemci najdou zde.

Pneuservis je pro automobilisty i motocyklisty otevřený od pondělí do pátku od 07:00 do 15:30 hodin. Lze si však předem sjednat jakýkoli jiný termín, a to na výše uvedených kontaktech.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři