Zahajte letní sezonu v Krušných horách na Komáří vížce

04.05.2017 15:37

Nejen pro rodiny s dětmi připravil Ústecký kraj s Destinační agenturou Krušné hory a ve spolupráci se společností Lesy ČR, společností Sport Krupka, městem Krupka, pivovarem Zíchovec, oddělením ministerstva dopravy BESIP, Týmem silniční bezpečnosti, restaurací na Komáří vížce a společností AUTODROM MOST zahájení letní turistické sezony v Krušných horách na Komáří vížce na Teplicku. Akce s řadou atrakcí a soutěžním výletem se uskuteční v sobotu 20. května od 09:00 do 17:00 hodin a je zároveň propagací využívání integrované veřejné dopravy.

Kdo se dopraví ke stanici lanové dráhy na Komáří vížku v Bohosudově autobusem či vlakem a prokáže se platnou jízdenkou integrovaného systému Doprava Ústeckého kraje (DÚK), bude mít cestu nejdelší tuzemskou lanovkou bez přestupu výrazně levnější. V případě deště dostane navíc s jízdenkou DÚK k cestě lanovkou na vrchol pláštěnku mosteckého autodromu (do vyčerpání zásob).

Lanovka je v provozu od 08:30 do 18:30 hodin. K dopravě na Komáří vížku lze z Bohosudova nebo v opačném směru využít i mimořádný kyvadlový přímý spoj autobusem. Tato možnost je i alternativou pro případ početných front, silného větru nebo poruchy lanovky. Označené zastávky mimořádné dopravy budou na vlakovém nádraží v Bohosudově, na parkovišti u dolní stanice lanovky v Krupce a u parkoviště na Komáří vížce. Z Bohosudova na hřeben jezdí i pravidelná autobusová linka č. 484 Teplice - Fojtovice.

Změna programu vyhrazena. Aktuální informace zájemci najdou na webových adresách www.branadocech.cz, www.krusne-hory.org, www.dopravauk.cz, www.sportkrupka.cz.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři