Zlatý volant 2021: Slavnostní vyhlášení 17. března

15.03.2022 10:27

AUTODROM MOST se opět stal hrdým partnerem tradiční české motoristické ankety Zlatý volant, jejíž slavnostní vyhlášení proběhne 17. března 2022 od 18 hodin v prostorách budovy Autoklubu České republiky v Praze. Pro zájemce pořadatel uvolnil k prodeji omezený počet vstupenek.

 

Společnost AUTODROM MOST jako provozovatel stejnojmenného areálu s velkým a malým závodním okruhem a výcvikovými plochami polygonu a jako organizátor tuzemských i mezinárodních motoristických podniků je hrdým partnerem slavnostního galavečera, který společně s celou anketou zajišťuje sesterská agentura Pozitif. 

 

V rámci slavnostního vyhlášení vítězů ankety Zlatý volant a Zlatá řídítka budou osobně přítomny i hvězdy světového motorsportu. Ocenění za celoživotní přínos převezme několikanásobný mistr světa Formule 1 a vítěz Indy 500 Emerson Fittipaldi. Zlatá řídítka za celoživotní přínos si převezme slovenský motocyklový závodník a několikanásobný mistr Československa Peter Baláž.
 

Pro fanoušky motorsportu uvolnil pořadatel k prodeji několik vstupenek, které si zájemci mohou koupit online. Vstupné na slavnostní galavečer s nabitým programem, kde budou přítomni přední jezdci českého motorsportu napříč všemi kategoriemi zahrnuje místo rezervované v prvních řadách hlediště a samozřejmě občerstvení a nápoje během celého večera.

O českém vítězi 45. ročníku Zlatého volantu rozhodne společné hlasování veřejnosti a odborné poroty. Hlasy od veřejnosti budou mít váhu 50 % a zbývajících 50 % má ve svých rukou odborná porota. Fanoušci motorsportu z řad široké veřejnosti se mohou do hlasování zapojit prostřednictvím online formuláře na webu www.zlatyvolant.cz, kde probíhá do 27. února.

 

Součástí hlasování je i anketa Zlatá řídítka o nejlepšího motocyklového závodníka, Talent roku a Zlaté oko, která odmění nejlepší motoristický snímek letošního roku. Nejlepší závodnice získá Cenu Elišky Junkové.Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři