Zlatý volant s dvojnásobným mistrem světa F 1 Häkkinenem!

09.12.2016 18:24

Už po čtyřicáté se fanoušci motoristického sportu dozvědí výsledky ankety Zlatý volant, vybírající nejlepší tuzemského automobilové jezdce uplynulé sezony. Exkluzivním hostem jubilejního Zlatého večera motoristického sportu, který se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince od 19:30 hodin v Paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově, bude dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen. Setká se také s motoristickými fanoušky a zapózuje s nimi pro společný snímek.

Při této příležitosti uvolňuje pořadatelská agentura SPORT-PRESSdo prodeje limitované množství padesáti GOLD vstupenek. „Stali jsme se hrdým partnerem galavečera, což ocení právě zejména zájemci o GOLD vstupenky, které jsou zajímavě cenově zvýhodněny,“ upřesnil generální ředitel společnosti AUTODROM MOST Jiří Volovecký.

Dalším bonusem je společný snímek s legendárním pilotem, pořízený profesionálním fotografem. „Propojení mezi úspěšným sportovcem, prestižní zavedenou anketou a naším okruhem funguje i proto, že Mika Häkkinen před lety mostecký autodrom osobně navštívil. Fanoušci by neměli váhat se zakoupením vstupenek. Na místě v den konání akce už totiž nebudou k dispozici,“ upozornil Jiří Volovecký.

Podrobnější informace podá a objednávky na GOLD vstupenky přijímá Veronika Raková na telefonním čísle +420 702 143 084 nebo e-mailové adrese rakova@autodrom-most.cz.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři