Autodrom hledá nové traťové komisaře, fanoušky motorismu

20.01.2016 10:40

Společnost AUTODROM MOST hledá traťové komisaře. Cílem náboru, který se opakuje každým rokem před zahájením nové sezony, je získat zodpovědné a zapálené spolupracovníky s kladným vztahem k motoristickému sportu. Přihlásit se mohou muži i ženy ve věku od 18 do 63 let v dobrém fyzickém stavu. Musejí totiž počítat s desetihodinovými směnami od 08:00 do 18:00 hodin.

„Hledáme zodpovědné lidi, zejména aktivní seniory, směnaře a živnostníky s dostatkem volného času. Jedná se o sezonní brigádu od března do konce října na dohodu o pracovní činnosti. Pro přijetí je nutná lékařská prohlídka. Nováčci se nemusejí obávat, že by úkoly nezvládli. Náležitě je zaškolíme. V osmi směnách získají potřebnou praxi a dovednosti,“ vysvětlil zástupce sportovního ředitele společnosti AUTODROM MOST Pavel Kužník.

Upozornil, že role traťových komisařů je nezastupitelná, neobejde se bez nich žádný závod. Dohlížejí na průběh klání, upozorňují jezdce signalizací na různé nástrahy a nebezpečí, v případě potřeby na místě zasahují a likvidují také následky kolizí. Jejich práce přináší ale také nepopiratelné výhody. Mohou se totiž po celý rok zdarma účastnit veškerých akcí pořádaných na autodromu a sousedním polygonu, a to včetně významných mezinárodních závodů. Mají také volný přístup do depa. „To je pro motoristického fanouška jistě výrazná motivace,“ upozornil Kužník.

Muži a ženy, které práce traťového komisaře zaujme a budou se jí chtít věnovat i nadále, mohou navíc počítat s kariérním růstem. Čeká je post traťového dispečera, případně mohou i rozšířit řady zaměstnanců společnosti. Podrobné informace zájemci získají na telefonním čísle 606 380 954 nebo dotazem na e-mailovou adresu Kuznik@autodrom-most.cz.

 

.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít