Autodrom hledá talenty, pomůže vychovat budoucí závodníky

08.02.2016 15:01

Chlapci a děvčata ve věku 10 až 18 let s kladným vztahem k motoristickému sportu mají šanci proměnit ve skutečnost svůj sen a posadit se za volant závodního speciálu. Společnost AUTODROM MOST totiž otevírá kroužek pro budoucí automobilové jezdce. Projekt The Most RACING ACADEMY se zaměří na výchovu, podporu a hledání talentů v oblasti motorsportu.

„Zájem dětí a mládeže o sportovní vyžití v posledních letech rapidně klesá, což se projevuje i u motoristických disciplín. Jednou z možností, jak na tento nepříznivý vývoj reagovat, jsou cílené programy. Patří k nim i náš projekt, jehož ambicí je změnit postoj v myšlení mladých lidí, a nenásilně tak formovat jejich osobnost,“ vysvětlil duchovní otec akademie a obchodní manažer společnosti AUTODROM MOST Jiří Horčic. Organizátoři vypsáním kroužku chtějí také nabídnout jeho členům smysluplné trávení volného času a pracovat na zlepšení jejich mentální a fyzické zdatnosti.

Kroužek obsahuje teoretickou i praktickou výuku. Chlapci a dívky jej budou navštěvovat jedenkrát týdně ve dvou teoretických vyučovacích blocích po 45 minutách. Praktická část se pak uskuteční na simulátoru, na plochách motokárové dráhy, přilehlého polygonu a v závěrečné fázi i na závodním okruhu.

Výraznou motivací účastníků The Most RACING ACADEMY je podle Horčice záruka perfektní přípravy na kariéru závodníka, ti nejlepší se pak mohou kvalifikovat do finále soutěže Junior Star pro mladé talentové jezdce ve věku 14 – 25 let, jejímž promotérem je Automotoklub Most ve spolupráci s dalšími partnery.

Další informace včetně podrobného programu a ceny kroužku na telefonním čísle 702 182 516, nebo e-mailové adrese novakova@autodrom-most.cz.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři