Autodrom pokračuje v úspěšné spolupráci se značkou Kia, vozy využívá v kurzech bezpečné jízdy

07.09.2017 13:30

Společnost AUTODROM MOST, která v severočeském městě provozuje stejnojmenný areál se závodními okruhy a plochami pro výuku a výcvik bezpečné jízdy, prodloužila v letošním roce spolupráci s firmou KIA MOTORS CZECH, s. r. o. a firmou ASAS, s. r. o., autorizovaným prodejcem vozů KIA, který obnovil vozový park pro kurzy bezpečné jízdy novým modelem Kia cee´d 2017.

Roční smlouvu oba partneři podepsali a vozidla si předali v úterý 5. září v areálu autodromu. „Partnerství při vzájemné propagaci produktů je výhodné pro obě strany. Autodrom svým zázemím pro motoristický sport, kurzy bezpečné jízdy, ale i řadu dalších společenských aktivit přitahuje pozornost tisíců fanoušků a návštěvníků z celé ČR, Evropy, ale i dalších kontinentů celého světa. „ Po předchozích prvenstvích Nejlepší prodejce vozů KIA v ČR v letech 2013 až 2015, byla naše společnost vyhodnocena prestižní cenou Prestige Platinum Dealer Award za rok 2016,“ uvedl Pavel Sajdl, obchodní ředitel a majitel mostecké firmy ASAS, která je významnou regionální společností s již osmadvacetiletou tradicí.

„Sedm aut nového modelu Kia cee´d s obsahem motoru 1,4CVVT/73 kW bude nadále sloužit řidičům v kurzech bezpečné jízdy, tři další vozy stejného typu v designu autodromu s rychlými pruhy a startovním číslem 83, které odkazuje na vznik uzavřeného závodního okruhu v Mostě, jsme získali jako bonus pro management. Spolupráce se osvědčila. Zatímco dříve preferovali účastníci kurzů bezpečné jízdy svá vlastní auta, v poslední době si stále častěji objednávají právě vozy Kia,“ upřesnil generální ředitel společnosti AUTODROM MOST Jiří Volovecký.

KIA MOTORS CZECH je výhradním dovozcem automobilů značky Kia do České republiky, ve které působí od dubna roku 1994. Za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 100 tisíc vozů. Úzce spolupracuje s Nadací Naše dítě, jejíž aktivity v roce 2014 rozšířila o projekt dárcovské samolepky „Já a Kia pomáháme dětem“, v hodnotě 50 korun za každý nově prodaný vůz. Od zahájení spolupráce v roce 2009 věnovala společnost KIA MOTORS CZECH Nadaci Naše dítě částku převyšující 1,5 milionu korun a podpořila více než 50 projektů na pomoc znevýhodněným dětem.

Kia Motors Corporation byla založena v roce 1944, a je tak nejstarší korejskou automobilkou. Kia vyrábí ročně více než tři miliony automobilů v deseti výrobních a montážních závodech v pěti zemích světa. Vozy následně prodává prostřednictvím sítě distributorů a dealerů ve sto padesáti zemích celého světa. Kia má dnes více než 49 tisíc zaměstnanců a vykazuje roční obrat téměř 45 miliard amerických dolarů. Je hlavním partnerem tenisového grandslamového turnaje Australian Open a také oficiálním automobilovým partnerem fotbalové ligy UEFA.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři