Autodrom vyhlásil pro velký zájem další termín příměstského tábora

31.05.2018 13:44

Velký zájem rodičů o umístění svého syna či dcery do letního příměstského tábora pro děti od šesti do patnácti let v areálu mosteckého autodromu přiměl vedení společnosti vyhlásit netradičně i třetí turnus. K termínům od 9 do 13. července a od 6. do 10. srpna tak přibyl ještě turnus ve dnech 20. až 24. srpna. Více informací, kontakt, přihlášku a další potřebné dokumenty rodiče najdou zde.

„Stále více rodičů se rozhoduje pro příměstský tábor u nás. Pochopitelně nás to těší, snažíme se nabídnout opravdu zajímavý a pestrý program, aby se děti zabavily a měly co nejvíce pohybu. Vzhledem k tomu, že disponujeme moderně vybaveným dopravním hřištěm se značkami, semafory i kruhovými objezdy, zaměřujeme se při volbě aktivit také na bezpečnost cyklistů a chodců. Učíme děti, jak se správně chovat při pohybu v rušných ulicích měst,“ vysvětila eventová manažerka polygonu společnosti AUTODROM MOST Pavla Přibylová.

Zatímco první dva turnusy jsou už obsazeny, přihlásit svého potomka v termínu od 20. do 24. srpna mají rodiče stále šanci. „Kapacita pro každý turnus je 15 dětí. Pokud se v brzké době naplní i třetí turnus, kde zatím máme dvě děti, uvažujeme o navýšení počtu v každém turnusu o pět dětí. Zájemci nechť nás proto neváhají kontaktovat,“ doplnila Přibylová.

Sraz dětí na autodromu bude každé ráno od 07:30 do 08:30 hodin u dětského dopravního hřiště, kde si je rodiče vždy do 16:00 hodin i vyzvednou. O táborníky se postarají zkušení vedoucí, kteří dohlédnou i na jejich pitný režim. Cena za pětidenní pobyt na táboře činí 2 000 korun a zahrnuje také svačiny a obědy v místní restauraci.

„Děti budou potřebovat sportovní oblečení a obuv, pokrývku hlavy a opalovací krém. Za deštivého počasí pak samozřejmě pláštěnku, gumáky a případně věci na převlečení,“ upřesnila Přibylová.

Děti budou mít k dispozici zdarma kola, koloběžky, odrážedla a také helmy. Mohou se také těšit na společenské hry a soutěže o ceny, jež doplní sportovní aktivity včetně míčových her, zdolávání certifikovaných prolézaček nebo jízda po skluzavce. Čeká je také prohlídka celého areálu autodromu, a to i startovní věže nebo závodní dráhy. Pestrý program doplní výlet přizpůsobený věku táborníků a momentálnímu počasí. Každý si může přinést i své sportovní potřeby, například rakety na badminton nebo kolečkové brusle.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři