Autodrom získal nového partnera, nabízí vozy SEAT a CUPRA

18.05.2021 07:44

Novým partnerem mosteckého autodromu je skupina Auto Palace, konkrétně nedávno otevřené prodejní a servisní centrum Auto Palace Západ u pražského letiště Václava Havla. „Dohodli jsme se na zapůjčení šesti zbrusu nových vozů SEAT a CUPRA. Chceme spolupracovat zejména v oblasti bezpečnosti. Auta jsou proto určena k zapůjčení v kurzech bezpečné jízdy pro širokou veřejnost na výcvikových plochách polygonu, který v areálu autodromu provozujeme,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Nové aktivity ruzyňského zastoupení SEAT a CUPRA přiblížil Aleš Novák, ředitel značek SEAT a CUPRA pro Českou republiku. „Dealerství Auto Palace Západ nedávno rozšířilo naši síť SEAT a CUPRA a já si moc vážím toho, že jsme právě s tímto obchodním partnerem poblíž ruzyňského letiště našli společnou cestu pro zajišťování aktivit spojených s autodromem v Mostě. Jde o synergii dvou dynamických subjektů, které kromě naprosto profesionálních služeb mají přidanou hodnotu právě v emocích. A ty jsou pro značku CUPRA naprosto klíčové,“ uvedl.

Vzájemné partnerství nepřináší jen vizuální propagaci Auto Palace Západ na nejatraktivnějších místech mosteckého motoristického areálu. Jeho přesah směřuje k utužování vazeb se stávajícími zákazníky a fanoušky značky a chce oslovit i nové zákazníky. „Se všemi bychom se chtěli potkávat na našem závodním okruhu a polygonu v Mostě, a to nejen v kurzech bezpečné jízdy, ale i při prezentacích, firemních eventech nebo srazech fanoušků značky SEAT a CUPRA.,“ vyjmenovala Jana Svobodová.

Ocenila zároveň profesionalitu a nadšení pro věc ruzyňského dealerství Auto Palace Západ a také polohu obou partnerů. „Do Mostu ze severozápadního okraje Prahy je to kousek, zhruba hodinka jízdy,“ doplnila.

Rok 2021 přináší pro značky SEAT a CUPRA v ČR mnoho novinek, a to především právě v souvislosti s nově uzavřeným partnerstvím se společností AUTODROM MOST. „Uzavřené partnerství vnímám jako obrovskou příležitost k oslovení zákazníků. Od úvodních konstruktivních jednání s novým partnerem cítím obrovskou podporu také ze strany českého importéra značek SEAT a CUPRA, společnosti Porsche Česká republika. A to mi dává jistotu, že jsme společně schopni efektivní komunikace se všemi, kdo milují vozy těchto španělských automobilových značek,“ věří v úspěšnou spolupráci ředitel pobočky Auto Palace Západ Karel Zima.

Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Skupina v současnosti působí v osmi zemích Evropy – v Nizozemsku, České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku a Belgii. V roce 2018 dosáhla skupina AutoBinck obratu 1 mld. EUR.

V rámci ČR a Slovenska je jednou z největších skupin zabývajících se maloobchodním prodejem s ročním prodejem více než 10 000 vozů a zároveň jedním z největších nizozemských investorů v ČR. Hodnota investic za dobu působení v ČR činí na 1,7 mld. Kč.

Společnost AUTODROM MOST provozuje stejnojmenný závodní okruh. Budoval se v letech 1978 až 1983 v místě bývalého povrchového hnědouhelného dolu Vrbenský. Nápad na stavbu autodromu sice vznikl v souvislosti s automobilovými a motocyklovými závody, hned od počátku se ovšem počítalo s jeho využitím i pro jiné účely. Autodrom tak brzy ožil také testováním závodních i nově vyvíjených vozů, výcvikem řidičů speciálních vozidel sanitních, hasičských nebo policejních, závodnickými školami či kurzy bezpečné jízdy. Tuto úlohu převzal později polygon, vybudovaný v areálu závodního okruhu v roce 2005.

Polygon patří mezi nejkomplexnější zařízením svého druhu v České republice. Svou dispozicí, instalovanými technologiemi a dalšími navazujícími aktivitami nabízí na ploše 13 hektarů jedinečné podmínky pro výuku a výcvik řidičů ve všech oblastech problematiky řízení vozidel.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři