TÝDNY BEZPEČNOSTI

Zábava na polygonu = bez starostí na silnici

Spojte vzdělání a zábavu s adrenalin za volantem nebo řídítky. Kampaň TÝDNY BEZPEČNOSTI Vám přináší jedinečnou příležitost zdokonalit své řidičské dovednosti a zároveň si užít nezapomenutelný zážitek za bezkonkurenční cenu.

Jak to funguje?

Jednoduše - prostě si vyberte jeden našich zvýhodněných unipoukazů na širokou škálu kurzů bezpečné jízdy na Polygonu Most.

Kdo se může do akce zapojit?

Ať už jste začátečník, pokročilý řidič, mladý talent za volantem nebo milovník jednostopých strojů, naši zkušení instruktoři Vám pomohou posunout Vaše řidičské umění na novou úroveň. Máme i speciální kurzy pro ženy a kurzy s odpočtem bodů!

Do kdy akce trvá?

Zvýhodněné ceny poukazů platí jen do 15. dubna, ale poukazy můžete uplatnit na termínech v průběhu celého roku. Platnost poukazů je 12 měsíců.

 

Naše unipoukazy nabízejí tři úrovně:

Unipoukaz Silver
akční cena 3 390 Kč, ušetříte až 600 Kč
Platí pro kurzy FOR Teen, FOR Ladies, FOR Moto 

OBJEDNAT POUKAZ

 

Unipoukaz Gold
akční cena 4 390 Kč, ušetříte až 680 Kč
Platí pro kurzy: Kurz bezpečné jízdy, FOR FUN, Kurz bezpečné jízdy pro pokročilé, FOR Teen, FOR Ladies, FOR Moto  

OBJEDNAT POUKAZ

 

Unipoukaz Platinum
akční cena 5 389 Kč, ušetříte až 596 Kč
Platí pro kurzy: Kurz sportovní jízdy, Kurz s odpočtem bodů, Kurz bezpečné jízdy, FOR FUN, Kurz bezpečné jízdy pro pokročilé, FOR Teen, FOR Ladies, FOR Moto 

OBJEDNAT POUKAZ

 

 Připojte se k naší kampani a získejte nové dovednosti, které vám pomohou stát se ještě bezpečnějším a suverénnějším řidičem.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři