Bezpečně se SAFETÍKEM

26.06.2015 06:51

Již tuto sobotu můžete oslavit začátek prázdnin s Autodromem Most a poznat Safetíka.

Akce s  názvem „Bezpečně se Safetíkem“ začíná v 10 hodin 27. 6. 2015 na mosteckém polygonu. Děti tak mohou přivítat dlouho očekávané letní prázdniny s adrenalinem, ale hlavně bezpečně.

Akce je určená pro celé rodiny, takže nudit se nebudou ani rodiče. Vstupné i parkovné na tuto akci je zdarma. Od 13:00 do 13:15 hodin se otevře vstup na závodní dráhu (4.212 m) zájemcům, kteří se chtějí projet na kole nebo koloběžce. Bude tedy možné vyzkoušet si správnou závodní atmosféru a poznat okruh na vlastní kůži.

Děti si mohou v průběhu celého dne za deset splněných úkolů v rámci velké herní stezky na diváckém svahu odnést odměnu. Nebude chybět malování na obličej, skákací hrad Racing a děti se mohou v neposlední řadě svézt s rodiči na připravené motokárové  nebo čtyřkolkové dráze. Samozřejmostí je dětské dopravní hřiště se semafory a nově i se speciálními šlapacími autíčky.

Představí se závodní tým HKC Racing Academy plný mladých nadějných závodníků. K vidění budou i jejich stroje, včetně Formule Formis závodníka Václava Šafáře.

Součástí akce bude Roadshow Fabia 2015. Každý si tak může na vlastní pocit vyzkoušet řízení nového vozu ŠKODA Fabia či ŠKODA Fabia Combi.

U stánku ŠKODA bude probíhat slosování kontaktních kartiček.

1. cena  Zapůjčení vozu nová Škoda Fabia s plnou nádrží na víkend.

2. cena  Uzamykatelný nosič jízdního kola s hliníkovým profilem z kolekce ŠKODA Originálního příslušenství.

3. cena  Voucher na servisní služby AUTOPLUS II.

Taneční vystoupení, beatboxer, další zajímavé atrakce a vystavovatelé na Vás čekají na Polygonu v Mostě.

Nechte se překvapit a překvapte i své děti.

UPOZORNĚNÍ: Do 14:00 hodin se okruh musí opustit a děti musí mít bezpečnostní helmu.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři