Charitativní kalendář Jednou stopou pro Vojtíška 2025: Fotilo se na Autodromu Most

04.07.2024 14:44

Na začátku prázdnin se na Autodromu Most uskutečnilo focení již osmého charitativního kalendáře pod taktovkou partičky Jednou stopou pro.

Jednou stopou pro je parta nadšenců do motorek, která se rozhodla pomáhat. Jejich nadšení a úsilí se přetavilo do sedmi úspěšných kalendářů s více než 110 modely a 90 úžasnými stroji. Věkové rozmezí modelů sahá od 13 do 57 let a vše fotí jeden amatérský fotograf.

Nejde o profesionální modely, ale o kolegy a kamarády ze skupiny ČEZ, kteří se fotí napříč celou republikou. Příprava kalendáře vyžaduje hodiny plánování, stovky fotek, grafiku, tisk, distribuci a mnoho dalšího.

Díky podpoře stejných nadšenců se již podařilo vydat přes 5500 výtisků kalendáře a vybrat téměř 2 miliony korun. Tyto prostředky byly použity na nákup rehabilitačních pomůcek, invalidních vozíků, vybavení do domácností, polohovacích křesel, cvičebních pomůcek pro děti a mnoho dalších potřebných věcí.

„Rádi bychom poděkovali Autodromu Most za možnost focení v jejich areálu a za věnování volné vstupenky na nadcházející závod WorldSBK, který se bude konat v červenci 2024. Poděkování patří také všem zúčastněným – modelům, fotografovi a celému technickému zázemí,“ uvedla Kamila Čespivová, která je jednou z osobností stojících za celou charitativní akcí.

Křest a dražba kalendáře Jednou stopou pro Vojtíška 2025 se bude konat 7. září v rekreačním středisku Babočka Chřibská během 11. motosrazu Energy moto. Následně bude zahájen jeho prodej a distribuce.

text: ADM


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři