DMV Gran Turismo Touring Car Cup

28. – 29. 7. 2017

Série DMV GTC na okruzích pro cestovní vozy i GT speciály. První závod série se jel na německém Hockenheimringu v roce 1990. Postupně přibývaly další závodní dráhy v Německu a posléze i v jiných zemích, například Holandsku, Belgii, Lucembursku, Francii, Rakousku, České republice či Itálii. V letošním 27. ročníku se diváci mohou těšit na souboje silných a superrychlých vozů, jakými jsou Audi R8 LMS, Lamborghini Gallardo GT3, McLaren MP4-12 GT3, Porsche 997 GT3 Cup, Chrysler Viper GTS-R, Ferrari 488 GT3 nebo BMW M235i.

Divákům budou v areálu v době závodů k dispozici také motokárová dráha a offroad dráha pro čtyřkolky, otevřené bude i dětské dopravní hřiště s prolézačkami a skluzavkou. Dospělí se mohou posilnit v BARBUSU, což je pojízdný autokar přestavěný na bar. Nabízí mimo jiného alkoholické i nealkoholické nápoje včetně míchaných.

Více informací zde.

The Most Show

29. a 30. 7. 2017

Bohatý doprovodný program v podobě dne plného sportovních, kulturních i gastronomických zážitků v celém areálu autodromu, program od 09:00 do 22:00 hodin. Zahrnuje kromě jiného Food Festival, koncert populární hudební skupiny Laura a její tygři, atrakce a soutěže pro děti zdarma. Více informací o akci zde.

Upozornit na událost


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři