Dopravní besedy pro seniory – řidiče ve věku nad 65 let s prohlídkou startovní věže ZDARMA!

Zveme všechny aktivní řidiče - seniory ve věku 65 let a více na dopravní besedy s instruktorem bezpečné jízdy, bonusem je navíc prohlídka startovní věže se zasvěceným komentářem průvodce. Do zázemí startovní věže se návštěvník autodromu běžně nedostane.

Besed se mohou ZDARMA zúčastnit v rámci benefitního programu také zaměstnanci a bývalí zaměstnanci společnosti UNIPETROL RPA s.r.o. či jejich rodinní příslušníci.

Besedy navazují na bezplatné kurzy bezpečné jízdy celostátního projektu Jedu s dobou, který druhým rokem organizuje Asociace center pro zdokonalovací výcvik řidičů Autoklubu ČR. Kurzy pořádá osm center pro zvládání krizových situacích na silnicích v České republice. Jedním z nich je mostecký autodrom. Po teoretické části v učebně se senioři při praktickém výcviku na plochách polygonu s moderními technologiemi učí správně reagovat na nenadálé a nečekané situace, s nimiž se mohou dnes a denně setkat v běžném silničním provozu.

Na besedě se dozvíte mnoho zajímavých informací o novinkách v legislativě (např. jak připravit sebe a vůz na cestu nebo jakým způsobem se vytváří takzvaná záchranná ulička), upozorníme Vás také na povinnou lékařskou prohlídku a na skutečnost, že potvrzení o vyhovujícím zdravotním stavu musí mít každý řidič starší 65 let u sebe ve voze. V opačném případě Vám hrozí vysoká pokuta a trestné body. Vítaným zpestřením bude jistě i prezentace věnovaná cyklistům, kterých je mezi Vámi stále poměrně dost.

Místo:

učebna v administrativní budově polygonu, společnost AUTODROM MOST, Hořanská cesta 205, PSČ 434 01

Termíny a čas:

O termínech Vás budeme včas informovat na našich webových stránkách.

Počet účastníků besedy je omezený. Zaregistrujte se proto, prosím, co nejdříve. Kontakt: Pavla Přibylová, tel. č. +420 727 975 873 nebo e-mailové adrese pribylova@autodrom-most.cz.

 

 


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři