Druhý advent výhodných Vánoc s autodromem přináší novinku, Mystery Box

03.12.2020 12:10

Zvýhodněná vánoční nabídka mosteckého autodromu přináší ve druhém adventním týdnu novinku. Vedle kurzů bezpečné jízdy pro odpovědné řidiče, jejichž prioritou je chránit životy a zdraví své a svých nejbližších, pronájmu závodního speciálu pro milovníky adrenalinu v krvi z ostřejší jízdy po závodním okruhu a dalších zajímavých služeb a produktů stojí jistě nyní za pozornost také limitovaná vánoční edice Mystery Box.

Jde o sběratelské, fanouškovské a další předměty, jež tvoří součást jedinečného dárku. Každý z nich je přitom unikátem. Mystery Box je jako jediný z nabízených dárků dostupný výhradně v kampani Vánoční prodej 2020, objednávky proto autodrom přijímá jen do pátku 18. prosince.

„Otevřeli jsme náš archiv a chceme se podělit o poklady, které ukrývá. Obdarovaní se proto mohou těšit na termohrnek s vánočním motivem, tričko s motivem mosteckého závodního okruhu, repliku archivního programu významné motoristické události na mosteckém okruhu, tři pohledy s tématikou motoristického sportu, pexeso s fotkami ze závodních víkendů na autodromu, omalovánky, historický plakát či 10 fotografií jezdců, některé s originálním podpisem. Jednotlivé balíčky obsahují vzhledem ke svému zaměření fotomateriály, programy i pohledy z let 1949 – 2020,“ vyjmenovala obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Všechno ale neprozradila. Konkrétní podoba některých předmětů totiž zůstane zahalena rouškou tajemství, a bude tak pro každého překvapením. „Každý pátý zákazník, který zakoupí Mystery Box, získá navíc volnou jízdu ve vlastním voze po velkém okruhu autodromu. Každý desátý pak obdrží nad rámec zakoupeného setu jízdu v závodním speciálu OCR po dráze,“ doplnila Jana Svobodová.

Ve druhém adventním týdnu zájemci pořídí dárky z vánoční nabídky autodromu se slevou 15 procent.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři