Anketa mezi účastníky kurzu bezpečné jízdy 1

Paní Dana

Byl kurz pro vás přínosem? Překvapily vás (mile či nemile) vaše reakce jako řidiče a chování vozu v krizových situacích?

Byl pro mě velkým přínosem. I když jsem řidička už cca 25 let, tak jsem si odnesla hodně zkušeností. Nedá se říci, že mě překvapila má reakce na smyk zadní nápravy, bylo mi jasné, že to bude problém J

Byl(a) jste spokojen(a) s přístupem, vedením kurzu a odbornými znalostmi instruktora? Mohl(a) byste specifikovat pozitiva, případně negativa?

Přístup instruktora byl skvělý, dodával mi odvahy v krizových situacích a měl pochopení pro mé slabiny. Negativa nenacházím vůbec žádná, byl trpělivý, milý a vůbec super.

Považujete informace a praktické rady předané instruktorem za relevantní, uplatníte je v každodenním provozu za volantem?

Zcela jistě je uplatňuji dnes a denně.

Doporučil(a) byste svým blízkým či přátelům účast v kurzu bezpečné jízdy na mosteckém autodromu?

Absolutně bez váhání bych nejen doporučila, ale i doporučuji a chválím a chválím.

Jak byste ohodnotil na stupnici 1 (skvělé) až 5 (zcela nevyhovující) zázemí pro výcvik bezpečné jízdy mosteckého autodromu?

1

Zažil(a) jste v kurzu okamžik, který je pro vás nezapomenutelný a budete si jej dlouho pomatovat? Pokud ano, mohl(a) byste ho popsat?

Těch okamžiků bylo více. Když jsem byla pochválena za zvládnutí nějaké situace, když jsem seděla ve voze Easy Drift (jako spolujezdec, na samotné řízení jsem odvahu neměla), když jsem se snažila zvládnout smyk zadní nápravy.

Absolvoval(a) jste již v minulosti jinde podobný kurz? Pokud ano, máte pro nás srovnání?

Ne, byla to pro mě první zkušenost, srovnání nemám.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři