I letos autodrom nabízí tři termíny letního příměstského tábora

14.01.2020 11:42

Také v letošním roce organizuje mostecký autodrom letní příměstský tábor pro děti ve věku od 6 do 15 let. Po zkušenosti s obrovským zájmem z minulých let pořadatelé nabízejí i tentokrát tři termíny. Své potomky tak rodiče mohou přihlásit v týdnu od 6. do 10. července, od 27. do 31. července nebo od 17. do 21. srpna. „Více informací, kontakt, přihlášku a další potřebné dokumenty zájemci najdou na našich webových stránkách,“ upřesnila ředitelka polygonu společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.

Sraz na tábor je každé ráno od pondělí do pátku od 07:30 do 08:30 hodin u dětského dopravního hřiště, kde si rodiče své syny a dcery vždy do 16:00 hodin i vyzvednou. O děti se postarají zkušení vedoucí, kteří dohlédnou i na jejich pitný režim. Cena za pětidenní pobyt na táboře činí 2 000 korun a zahrnuje také svačiny a obědy v místní restauraci.

„Příjemnou zprávou jistě je, že jsme nezdražili. Děti budou potřebovat sportovní oblečení a obuv, pokrývku hlavy a opalovací krém. Za deštivého počasí pak samozřejmě pláštěnku, gumáky a případně věci na převlečení,“ upřesnila Raková.

Autodrom podle ní nabízí dětem zajímavý a pestrý program, aby se zabavily a měly co nejvíce pohybu. „Zároveň však jako provozovatel závodního okruhu a organizátor sportovních motoristických podniků klademe důraz na bezpečnost silničního provozu. Zaměřujeme se proto také na bezpečnost chodců a cyklistů a jejich správné chování v rušných ulicích. Nácvik modelových situací umožní dobře vybavené dopravní hřiště se značkami, semafory i kruhovými objezdy. Dětem zdarma zapůjčíme kola, koloběžky či odrážedla a také helmy,“ doplnila.

Děti se mohou těšit také na společenské hry a soutěže o ceny, jež doplní sportovní aktivity včetně míčových her, zdolávání certifikovaných prolézaček nebo jízda po skluzavce. Čeká je také prohlídka celého areálu autodromu, a to i paddocku a závodní dráhy. Pestrý program doplní výlet přizpůsobený věku táborníků a momentálnímu počasí. Každý si může přinést i své sportovní potřeby, například rakety na badminton nebo kolečkové brusle.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři