ADAC GT Masters zahájí prodej vstupenek na závody sezony 2018

01.12.2017 09:16

V pátek 1. prosince zahájí promotér mezinárodního seriálu závodů upravených supersportovních vozů kategorie GT3 ADAC GT Masters prodej vstupenek na sezonu 2018. V pořadí druhý závodní víkend se premiérově uskuteční ve dnech 27. – 29. dubna na mosteckém autodromu. Více informací o prodeji vstupenek zájemci najdou zde.  

„Pokud budou fanoušci trpěliví, zahájíme prodej e-vstupenek v dohledné době také na našich webových stránkách www.autodrom-most.cz. Pracujeme na propojení obou systémů, což je technologicky náročnější. Čekání se budeme snažit vynahradit určitým bonusem,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Diváci se mají na co těšit, seriál ADAC GT Masters je skutečnou lahůdkou. Na start se postaví krásné a dravé vozy, jakými jsou Audi R8 LMS, BMW M6 GT3, Corvette C7 GT3-R, Lamborghini Huracán GT3, Mercedes AMG GT3, Nissan GT-R Nismo GT3 nebo Porsche 911 GT3-R.

Dalšími již potvrzenými závody sezony 2018 na mosteckém autodromu jsou The Most Historic Grand Prix ve dnech 22. až 24. června i nejprestižnější a nejnavštěvovanější podnik, evropský šampionát okruhových tahačů Czech Truck Prix. V příštím roce seriál zavítá do Mostu o prvním zářijovém víkendu už pošestadvacáté. Jednání s promotéry pokračují, kalendář nové sezony bude čítat minimálně stejný počet závodů jako ten letošní.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři