Autodrom nabízí nový výukový kurz pro motorkáře

18.12.2015 11:07

Společnost AUTODROM MOST zve vyznavače a milovníky jednostopých vozidel na výukový kurz časopisu MOTOCYKL The Most Moto Camp 2016.

Intenzivní jednodenní tréninkový kemp pod taktovkou redaktorů časopisu MOTOCYKL a tuzemské jezdecké a trenérské špičky je určený pro majitele cestovních endur, cestovních motocyklů a naked-biků, kteří se chtějí zdokonalit v jízdě v terénu, obratnosti v zatáčkách i na závodní dráze. Čeká je instruktáž na cvičných plochách mosteckého polygonu, jeho off-roadové dráze a také na okruhu v areálu autodromu.

Cílem kempu je, aby si řidiči motocyklů pod dohledem profesionálů zlepšili své jezdecké schopnosti, zručnost při rychlé i pomalé jízdě v terénu či v zatáčkách a naučili se zvládat krizové situace nebo náročnější manévry.

„Čerpat budeme z našich Roadtréninků a populárních eventů V-Strom Academy, kde jste si mohli vyzkoušet jízdu na všech druzích povrchů. A přesně to a mnohem více nás čeká v Mostě: rychlost a plynulost potrénujeme na závodním okruhu, obratnost a balanc na členitém polygonu, terén (v případě cestovních endur) na přilehlé off-roadové dráze,“ upřesnil šéfredaktor časopisu MOTOCYKL Martin Tománek. „Jasně a bez příkras vám spolu s naším trenérem Jiřím Heiníkem a kolegou roadracerem Kamilem Holánem nebo Ondrou Ježkem vysvětlíme, na čem a proč při vašich motocyklových trénincích stavět, aby se pokrok skutečně dostavil,“ doplnil.

Kemp nabídne parádní svezení na trati s pohodovou atmosférou a s partou podobně postižených jedinců. „A především o to by mělo jít. Pojďte s námi zažít okruh jinak,“ zve do Mostu motorkáře i motorkářky všech věkových kategorií partnerský časopis MOTOCYKL.

Více informací o obsahu a rozsahu kurzu i doplňkových službách zahrnutých v ceně zájemci najdou zde.

 

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři