Autodrom zahájil prodej vstupenek prostřednictvím on-line systému

04.07.2017 16:15

Společnost AUTODROM MOST přichází s další novinkou. Návštěvníci areálu si na závody a akce si nyní mohou zakoupit také prostřednictvím on-line systému. „Odpadá tak zasílání papírových vstupenek přes distribuční společnosti, což vzhledem k poštovnému cenu prodražovalo cenu zhruba o 100 korun,“ vysvětlila hlavní výhodu nového systému obchodní a marketingová ředitelka autodromu Jana Svobodová.

On-line systém už funguje pro všechny druhy vstupenek na závody a akce autodromu až do října letošního roku. Nabídku vstupenek s možností jejich zakoupení zájemci najdou zde.

Jsou tedy k mání i e-vstupenky na jubilejní 25. ročník Czech Truck Prix o prvním zářijovém víkendu nebo na The Most Show o víkendu 29. a 30. července. „Další nepopiratelnou výhodou je, že návštěvník při nákupu v on-line systému neriskuje případné fronty u kasy. V případě The Most Show také ušetří. Zatímco e-vstupenka vyjde na 150 korun, na místě bude lístek o 50 korun dražší,“ uvedla Svobodová.

Vstupenku si zájemce zakoupí na webových stránkách autodromu. Nový on-line systém umožní vytištění e-vstupenky s čárovým kódem, její majitel se jí pak prokáže při vstupu do areálu autodromu. „Dosud fungovala jen elektronická objednávka vstupenky, kterou jsme poté zasílali na adresu objednatele,“ upřesnila Svobodová.

V rámci spolupráce s automobilkou SEAT autodrom navíc nabízí zajímavý bonus. Kdo si v novém systému s platností od půlnoci na středu 5. července zakoupí prvních 50 vstupenek na evropský pohár cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC), jehož závěrečný podnik sezony pod názvem The Most Grand Finale mostecký autodrom hostí v premiéře o víkendu 6. až 8. října, získá padesátiprocentní slevu. Místo 250 korun tak za vstupenku zaplatí jen 125 korun. Celkovému pořadí poháru před posledními dvěma závodními víkendy vévodí skvělý tuzemský jezdec Petr Fulín, a to právě se speciálem Seat Leon Cup Racer TCR.

Po počátečních drobných problémech při zavádění systému je podle ředitelky nyní již plně funkční a počet on-line prodaných vstupenek se každým dnem zvyšuje. „Samozřejmě, nemůžeme vyloučit, že se nějaké potíže ještě nevyskytnout. Vždy je operačně a v co nejkratším možném čase řešíme. Pokud se přesto nějaká chyba vyskytne, lidé nám mohou zavolat a my se s nimi konkrétně domluvíme. Kontakty najdou na našich webových stránkách,“ doplnila Svobodová.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři