Zlatý volant ozdobí krásné ženy: Kubelková, Absolonová či Lounová

13.12.2016 10:31

Krásné a sympatické ženy ozdobí program jubilejního 40. vyhlášení ankety Zlatý volant, vybírající nejlepší tuzemské automobilové jezdce uplynulé sezony. Slavnostním galavečerem, který se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince od 19:30 hodin v Paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově, provede moderátorka a bývalá modelka Iva Kubelková. Hudební vystoupení obstarají zpěvačky Monika Absolonová a Olga Lounová, zahraje také dívčí smyčcové trio Inflagranti, které se zaměřuje na autorské originální moderní úpravy zajímavých hitů z klasiky, rocku i popu pro elektrické smyčce. 

 

Přehlídku nadaných a pohledných umělkyň pak završí letošní Česká Miss Andrea Bezděková. Na své si tak jistě přijde kromě dekorovaných závodních jezdců a diváků také exkluzivní host galavečera, dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen.

 

„Program galavečera jsme koncipovali tak, aby se líbil zejména mužům, kteří mezi automobilovými závodníky pochopitelně výrazně převažují. Snažili jsme se ale i o to, aby pozvané osobnosti měly pokud možno blízký vztah k motorismu. Všechny účinkující jsou proto za volantem jako doma, Olga Lounová je navíc uznávanou a pekelně rychlou jezdkyní. Vedle rallyových soutěží si vyzkoušela i letos obnovený okruhový seriál Octavia Cup a vůbec se mezi zkušenými okruhovými matadory neztratila,“ upřesnila projektová manažerka agentury SPORT-PRESS Dana Huňařová.

 

Zájemci o vyhlášení ankety Zlatý volant mají šanci zakoupit si zvýhodněnou GOLD vstupenku, jež pořádající agentura uvolnila do prodeje v limitovaném množství padesáti kusů. Podrobnější informace podá a objednávky přijímá Veronika Raková na telefonním čísle +420 702 143 084 nebo e-mailové adrese rakova@autodrom-most.cz.

 

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři