Most čeká spanilá jízda drifterů

11.06.2015 09:42

V obchodním domě Central Most je v těchto dnech k vidění zhruba 1500 koňských sil ukrytých pod kapotou dvou driftovacích speciálů. Jedná se o vozy pilotů Marca Zakouřila, loňského Mistra České republiky za GEOS DRIFT TEAM – BMW M5 E39, 650 HP a Michala Reicherta za BMW VRAKOVIŠTĚ CHOTĚTOV – BMW M3 E92, 850 HP. Na místě je možné si zakoupit poslední volné vstupenky na víkendovou akci konanou na Autodromu v Mostě  The Most European DRIFT Festival.

V pátek 12. 6. 2015 proběhne na parkovišti u hlavní pošty DRIFT EXHIBICE s autogramiádou nejlepších jezdců Czech Drift Series v 16 hodin. Podpisové letáky budou samozřejmě k dispozici. Milovníci silných vozů a nevšedního stylu jízdy si tak přijdou opravdu na své. „Za doprovodu Policie ČR vyjedou v 15.30 driftovací speciály z autodromu. Jedná se o spanilou jízdu městem s auty, které mají pod kapotou většinou více než 500 koní,“ doplnila Raková. Městem projede za doprovodu Policie ČR zhruba 20 závodních vozů, které se přijedou veřejnosti představit právě na parkoviště u hlavní pošty v 16 hodin.

Těšíme se na Vás! Vstupné na exhibici a autogramiádu je ZDARMA. A nezapomeňte, že můžete u nás nocovat již od pátku v kempu s výhledem na závodní trať.

Lada Laiblová
Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři