Na autodrom se sjelo na tisíc majitelů a fanoušků vozů BMW

28.02.2016 17:41

Na tisíc lidí z celé republiky dorazilo v neděli do areálu mosteckého autodromu. Přilákal je historicky první sraz majitelů vozů BMW na severu Čech. Milovníci aut tradičního německého výrobce s modrobílou vrtulí ve znaku mohli na velkém parkovišti v paddocku obdivovat více než 350 exemplářů nejrůznějších typů a modifikací.

Každý se se svým bavorákem mohl projet po závodním okruhu, setkání vyvrcholilo spanilou jízdou po dráze. „Ze začátku jsem byl rozpačitý a nervózní, jak to všechno dopadne. S výsledkem jsem ale hodně spokojený, přijelo opravdu hodně lidí. Věřím, že se jim v Mostě líbilo a dorazí i na další setkání na autodromu. Už jsme domluvili pevný termín, sjedeme se sem znovu 5. listopadu,“ zhodnotil premiéru organizátor srazu Jakub Pastor.

Spokojený byl i čtyřiadvacetiletý Lukáš Michálek a jeho o rok starší přítelkyně Eva. Na sraz se vydali z Litoměřic ve svém BMW E60 530d. „Srazů se zúčastňuji, na ten mostecký jsem byl zvědavý. Je to super, jen škoda té zimy. Vyzkoušel jsem si auto i na dráze, ale dost to házelo. Doufal jsem, že bude aspoň deset stupňů nad nulou, a tak jsem obul letní pneumatiky. To jsem se ale přepočítal. Okruh se mi ale líbí, zdá se mi být bezpečný,“ svěřil se se svými pocity Lukáš.

Autodrom čekají v letošním roce další čtyři setkání majitelů vozů různých značek. Po BMW to budou například francouzská či japonská auta, Škoda nebo Seat.

 

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři