Na autodromu se děti nudit nebudou

03.07.2015 10:06

Autodrom Most pořádá příměstský tábor pro děti, které chtějí zažít ojedinělou atmosféru v centru motorismu. Nejen zábava, ale také zajímavé novinky čekají na děti od 7. do 10.7. a od 17. do 21.8. na mosteckém polygonu. „Náplní tábora je především tématický program – jako hra Bezpečně se Safetíkem zaměřená na bezpečnost chodců a cyklistů, nebo jízda na kole na závodní dráze, dále jsou pro děti připraveny společenské hry a soutěže, které doplňují míčové hry nebo jízda na kole,“ upřesnila ředitelka pro obchod a marketing Jana Svobodová.

Další program se bude odehrávat na dětském dopravním hřišti. Děti také čeká prohlídka celého areálu a výlet přizpůsobený věku dětí a počasí. Sraz je každý den mezi 7.00 a 8.30 u dětského dopravního hřiště. Rodiče si mohou děti vyzvednout do 16 hodin.

O děti se postarají zkušení vedoucí, kteří dohlédnou na pitný režim dětí. Obědy a svačiny mají děti zajištěný v restauraci v areálu. „Děti budou potřebovat sportovní oblečení, obuv, pokrývku hlavy a opalovací krém. V případě deštivého počasí pláštěnku, gumáky a případně věci na převlečení,“ uvedla Svobodová s tím, že děti si mohou případně přinést své sportovní potřeby jako například rakety na badminton, in-line brusle apod.

Více informací zde

 
Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři