Pracovníci obchodu a marketingu hledali inspiraci na veletrhu v Essenu

07.12.2015 09:19

Pracovníci obchodního a marketingového oddělení společnosti AUTODROM MOST vyrazili ve čtvrtek 3. prosince na veletrh Essen Motor Show, který je jednou z nejprestižnějších evropských motoristických přehlídek. Po loňském roce, kdy se mostecký autodrom jako závodní okruh na veletrhu přímo prezentoval, jela delegace tentokrát spíše obhlédnout novinky vystavovatelů, a to včetně evropských okruhů jako je německý Nürburgring. „Po zevrubné prohlídce jeho expozice musím říct, že ničím až tak převratným němečtí kolegové nepřekvapili. Představili ale už kalendář akcí na příští rok, my na definitivním stanovení konkrétních akcí a termínů nyní finišujeme,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Za úspěch označila jednání s promotérem jedné z evropských automobilových soutěží. „Projevil zájem zařadit do seriálu alespoň pro příští rok také mostecký autodrom. Byl by to pro nás výrazný posun ve snaze rozšířit portfolio našich akcí a také další kvalitativní posun směrem k divákům a fanouškům motoristického sportu. Víc však zatím nemohu prozradit. Jednání pokračují,“ vysvětlila Svobodová.

U jednotlivých vystavovatelů mosteckou delegaci nezajímaly jen vystavené exponáty, ale také úroveň a provedení stánků včetně technických detailů a designu. „V příštím roce objedeme významné tuzemské veletrhy. Chceme se tedy inspirovat, abychom zapůsobili na návštěvníky, potenciální zákazníky a partnery pozitivně a profesionálně,“ doplnila Svobodová.

Na essenském veletrhu nabídlo návštěvníkům od 28. listopadu do 6. prosince na deseti hektarech plochy novinky a exponáty více než 500 vystavovatelů. Vedle automobilek (nechyběla ani mladoboleslavská Škoda), závodních týmů s monoposty F 1, DTM, Truck (prezentoval se i Octavia Cup s obnoveným seriálem okruhových závodů speciálů v příštím roce), automobilových a motocyklových doplňků a příslušenství diváci zhlédli v akci i driftovací speciály a řadu dalších zajímavostí. Nedílnou součástí přehlídky jsou vystoupení osobností motoristického sportu s následnou autogramiádou.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři