Řidiči, kteří přezují vůz na autodromu, dostanou dárek

03.10.2016 14:45

Řidiči, kteří si do konce října nechají vyměnit sadu pneumatik za zimní v pneuservisu v areálu mosteckého autodromu, dostanou při odjezdu reklamní předměty firmy. Výměnu sady pneumatik včetně nahuštění a vyvážení kol lze pořídit už od 400 korun, takže návštěva pneuservisu se opravdu vyplatí.

Pro automobilisty i motocyklisty je pneuservis navíc otevřený po celý týden, tedy od pondělí do pátku od 08:00 do 18:00 hodin, v sobotu a v neděli pak od 07:00 do 18:00 hodin. Termín si lze i předem sjednat na telefonním čísle 702 183 077 či e-mailové adrese pneuservis@autodrom-most.cz. Kromě oprav pneumatik a duší pneuservis nabízí i sezonní uskladnění pneumatik, jejich zpětný odběr a ekologickou likvidaci ojetých pneumatik.

Standardní součástí služby je demontáž, montáž a vyvážení kol odborně vyškoleným personálem na nejmodernějším strojním zařízení. V souladu s kvalitou a bezpečností provozu zaměstnanci používají momentový klíč pro dotažení šroubů kol. „Zákazníci si mohou objednat také výměnu brzdových destiček, žárovek, olejů a drobné servisní práce a vybrat si z nabídky autokosmetiky, pneumatik a disků. Nad rámec vyjmenovaných služeb si lze nechat vyčistit vnitřní prostory i exteriér vozu,“ vyjmenoval technický ředitel společnosti AUTODROM MOST Pavel Pech.  

Ideální je tak spojit návštěvu závodního okruhu právě s údržbou svého automobilu. Zatímco mechanici vymění pneumatiky a odstraní případné závady na voze, zákazník vyplní čekání příjemným zážitkem při některé z akcí autodromu. „Máme celoroční provoz. Už od loňského roku vypisujeme termíny také na Winter Challenge, tedy volné jízdy po velkém závodním okruhu v zimním období,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka autodromu Jana Svobodová.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři