Vedení Autodromu Most chce podpořit místní dětský domov

25.08.2015 06:46

Během závodů Czech Truck Prix 2015, které se konají již tento víkend, počínaje pátkem, 28.8 do neděle 30.8.2015,  přišlo vedení Autodromu Most se zajímavou myšlenkou a to, že závodní jezdci Mistrovství Evropy budou podepisovat FUN triko z nové kolekce Autodromu Most, která budou k zakoupení ve vlastních merchandising stáncích. Toto jediné triko, podepsané jmény jako Adam Lacko, David Vršecký z domácí stáje Buggyra, nebo od vedoucího jezdce ME Norberta Kisse, Jochena Hahna či Gerharda Körbera a mnoha dalších, bude vydraženo v neděli, mezi 14 a 15 hodinou u stupně vítězů. Tato ojedinělá šance v rámci Czech Truck Prix se bude konat vůbec poprvé. Výtěžek z této dražby podepsaného trička poputuje do Dětského domova Most.

Charitativní činnost Autodromu Most není vůbec vzdálená. Naposledy se v uplynulých týdnech konala v areálu výstava fotografií, které jsou součástí kalendáře pro rok 2016 s názvem O snech. Na fotografiích od Lenky Seďové jsou zachycené známé osobnosti z Ústeckého kraje s dětmi, které se řízením osudu dostaly do azylového zařízení Klokánek. Děti byly foceny s Lucií a Jiřím Šlégrovými, Veronikou Kašákovou, Davidem Deylem, Kamilem Střihavkou, Pepou Vojtkem ze skupiny Kabát, fotbalistou FK Teplice, Petrem Vojířem nebo plavkyní Simonou Baumrtovou.

Odkoupením fotografií se podpoří děti, které neměly to štěstí a nežijí ve fungující rodině. Podporu tak dostaly i od Autodromu Most, který odkoupil jednu z fotografií, v celkové výši 20 tisíc korun, která byla pořízená přímo na závodní dráze.  Na fotografii je zachycen zpěvák Kamil Střihavka s chlapci, kteří by se jednou v životě chtěli stát závodníky. Fotografie vznikly během otevření sezóny při akci The Most AUTOSHOW #0 a za podpory profesionálního jezdce Petra Fulína, který k focení zapůjčil svůj závodní speciál Seat Leon.

 

Lada Laiblová


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři